Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Benneteket nem idegesít, hogy...

Benneteket nem idegesít, hogy az amerikai filmekben mindig fogkrém nélkül mosnak fogat?

Figyelt kérdés

oké persze, nehéz lenne utána habbal teli szájjal beszélni, de akkor már igazán berakhatnának más jelenetet, pl. fésülködés vagy ilyesmi. de tényleg ki veszi be, hogy fogkrém nélkül mosnak fogat?! xD

legalább 20 filmben láttam ezt már. és ösz-vissz egy vagy két filmet tudnék mondani ahol van fogkrém. pl. hajrá csajok 1.


2010. aug. 15. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem ez fel sem tűntXD

inkább az,hogy reggel kisminkelve,belőtt hajjal kelnek föl...

2010. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont most mosok fogat itt a gép előtt.Meg tudom csinálni úgy,hogy minimális habbal és az sem folyik ki a számon,tehát lehetséges.Amúgy technikai okai vannak,hogy ők fogkrém nélkül csinálják,bajos lenne úgy beszélni.
2010. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se tűnt fel :D:D:D:D
2010. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Speciális, nem habzó fogkrémjük van, ami nem szedi le a sminket...

:D

2010. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Vampirnaplokban lattad? xD
2010. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem.
2010. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


elsőnek: hát igena smink meg a haj is ilyesmi szokott lenni. de ott azért jó sokszor van, hogy valaki kócos vagy csak nagyon haványan van kifestve :) bár pont a tinimamikat néztem az mtv-n és a csajnak éjszaka folyt el a magzatvize. na ott volt, hogy begöndörített hajjal és füstös szemekkel kelt fel. vagy lehet az utolsó napokban minden éjszakára kifestette magát, hogy ne kelljen smink nélkül kamera előtt lennie. bár ezzel jól megszívta, mert szülés közben az egészet leizzadta. ezért érdemes volt...


valamelyik következőnek (bocsi már nem tudom) : szerintem nem használnak egyáltalán fogkrémet. nem hiszem, hogy nem habzót használnának. mert mindig az "üres" fogkefét veszik a szájukba. de lehet, hogy pont azokat a filmeket nem láttam, amiket te :D


és igen, többek között a vámpírnaplókban láttam :D ott kb 3x tuti előfordult :D abban a sorozatban meg azon csodálkozok, hogy tudnak ennyiszer egymásra nyitni a fürdőben :D kopogni luxus? ha már zár nincs :D

2010. aug. 15. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt már énis észrevettem (és asszem pont a vámpírnaplókba :)) de lehet h ott vmi csodafogkefék vannak amihez nem kell fogkrém mert úgyis tisztít..:D
2010. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!