Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik azok a filmek, amik...

Mik azok a filmek, amik nagyon tetszettek, de ha megkérdeznéd róla az ismerőseidet ők biztos, hogy nem látták?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Abban nem vagyok biztos, hogy nem látták, de pl. a Ragyogj, ragyogj csillagom nagyon tetszett nekem, de a környezetemben nem hiszem, hogy sokan látták.
2021. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Talàn az Őslakó és a Mechanikus narancs. Meg a Donnie Darko.

Nem azért mert nem híresek, de nem ilyen körökben mozgok.

Ja van egy nem híres is,amit imádtam, A hableàny ( Ruszalka). Orosz film,véletlen bukkantam rá.

2021. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

A sötétség után (After the Dark 2013-as film) Ez egy igazán emlékezetes darab volt, nem nevezném átlagosnak, bár elsőre annak tűnik, ilyen jellegűt még nem láttam, nem is tudnám más filmhez hasonlítani. Elgondolkodtató darab. Én még annó a The Philosophers címen ismertem. (mindkét címen ismert a film) sci-fi, fantasy, dráma kategória.


Én ezt mindenképp ajánlom egy jó esti filmezéshez :)

2021. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Campfire Tales/Horror Kemping (1997)


Those Glory Glory Days/Azok a szép napok (1983)


Guilty as Charged/Villasmosszék kft. (1991)


Liar's Edge/Gyilkos hazugságok (1992)

2021. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ember én explitation-t és grindhouse-t nézek, meg francia újhullámot és mexikói, venezuelai horrorokat, azon belül is blaxploitation-t, carsploitationt, prisonploitationt és rape and revenge thrillereket, meg roger corman meg rus meyer filmeket. Na ezek 95%-át a kutya nem látta rajtam kívül!


Pár példa:

Blacula,

Beyond the valley of the dolls,

The big bird cage,

Frankenhooker,

Faster pussycat, kill, kill!

Barbarella,

Multiple Maniacs,

Vixen,

Bloody mama,

Mudhoney,


4-es - adom a filmjeidet! Én speciel láttam őket, Campfire tales korrekt móka, de érdemes megnézni a 91-es változatot is.

2021. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Köszi. A "Those Glory Glory Days"-t is láttad? Akkor nagy filmes lehetsz, mert tapasztalataim szerint Magyarországon nem nagyon szokták ismerni, 1989-ben adta az MTV 2 (tudtommal összesen egyetlen alkalommal volt magyarul a tévében).

2021. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
6-os. Láttam, de nem tv-ben, hanem a youtube-on néztem meg, de egészen véletlenül akadtam rá. Adrian Mole-os dolgok után keresgetem a neten - fiatalkoromban elég meghatározó sorozat volt és akkor akadtam rá. A filmnézés nálam a fő hobbi, de nem a mainstream-en mozgok, hanem inkább ma már a független-amatőr vonalon, régebbről meg a fent említettek, de szinte bármi
2021. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


A kérdezőtől elnézést kérek, de kihasználom az alkalmat, hogy megkérdezzem: az alábbi filmnek az elérhetőségéről nem tudsz esetleg valamit (már régóta keresem)?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Hogy a témához is hozzászóljak: közben eszembe jutott, hogy volt Hellmut Langé-val egy jó feldolgozása "Az utolsó mohikán"-nak, amit én németül láttam, de megdöbbenve tapasztaltam, hogy valamikor magyarul is vetítették (az iszdb szerint 1972-ben):


https://www.youtube.com/watch?v=PAsYSIlJQ68

2021. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Ezt műfajokra kéne bontani, mert nagyon sok van.
2021. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7


Köszönöm szépen az üzenetet, sajnos privátban nem tudtam visszajelezni.


A témához kapcsolódóan még eszembe jutott az alábbi:


В поисках капитана Гранта/Grant kapitány gyerkemei (1985)

2021. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!