Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a három kedvenc filmed...

Melyik a három kedvenc filmed Tarantinotól?

Figyelt kérdés

nekem:

1.Kutyaszorítóban

2.Kill Bill

3.Becstelen brigantyk/Aljas nyolcas holtverseny



2021. jan. 20. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez számomra egy lehetetlen feladat kb.


Talán(!)


Ponyvaregény

Aljas nyolcas

Becstelen brigantyk

2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pulp Fiction

The Hateful Eight

Reservoir Dogs


Mondjuk jobb lenne egy top 5, mert a Kill Bill és a Once Upon A Time...In Hollywood sem marad el sokkal a fentiektől, így nehéz dönteni.

2021. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2


Váó, ez pont az én top hármam is.

2021. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként örömmel látom hogy az Aljas nyolcasnak ilyen pozitív itt a megítélése, általában a gyengébb filmjei közé szokták sorolni.
2021. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs három, egy van. a Jackie Brown.
2021. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az Aljas nyolcassal semmi gond nincs, pusztán csak 20+ éve nézték az emberek Taranrino filmjeit, mindig dicsérték és eljött az a pont, hogy nem volt elég az, amit kaptak az emberek. Ha nem is 100%, de szerintem ha az Aljas nyolcas lett volna a 3-4. filmjei, ezt is ugyanúgy szeretné a közönség, de már hozzászoktak/hozzászoktunk Tarantino minőségi (ha mondhatom így) filmjeihez.

Bár szerintem ezt sem utálják vagy ilyesmi, legfeljebb tényleg csak minimálisan sorolják a többi filmje mögé. Én nagyon szeretem. Kicsit talán hosszú, de nekem ez is belefér.

2021. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Az utóbbi 10 évben tökugyanazokat a jeleneteket csinálja meg csak más környezetbe helyezve.


Hosszú elnyújtott hangzatos dialógusok szép hosszú vágóképeken. a film végén meg mindenki kinyír mindenkit a pichába...

2021. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Uncaponatájm nekem nagyon tetszett ebben sokkal több motívumot vettem észre, mint a többiben.
2021. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Django elszabadul

Ponyvaregény

Jackie Brown

2021. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy nagy kedvencem van tőle, az pedig a Ponyvaregény.

Emlékszem, amikor legelőször láttam, utána kb. egy hétig naponta újranéztem, olyan nagy hatással volt rám.

2021. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!