Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fent van-e valahol magyar...

Fent van-e valahol magyar szinkronnal a Totál Dráma: Versengés a Föld körül és a Kaja-kalandok(Nutri Ventures)?

Figyelt kérdés

Régebb nagyon szerettem, a tv-ben láttam egy csomó részt, de így teljes egészében soha nem tudtam végignézni őket. Már sok helyen kerestem, de sehol sem találtam még egyetlen árva részt sem. :(

Ha valaki tud tanácsot adni és segíteni, annak nagyon megköszönöm!:)



2021. jan. 21. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A "Totál Dráma" az tudom hogy fennt van Netflix-en (én is néztem kiskoromban és nosztalgia kedvéért megnéztem régebben :D). Esetleg, ha nincsen Netflixed akkor ezen az indavideo profilon fennt van a 17. részig: [link]

A másikat nem ismerem ill. nem találom sehol sem.

Remélem tudtam segíteni :D

2021. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de én nem a Totál Dráma: Világturnéról (World Tour) beszélek, hanem a Totál Dráma: Versengés a Föld körülről (The Ridonculous Race).

Az előbbi 2010-ben, az utóbbi pedig 2016-ban jelent meg.

2021. jan. 25. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, hogy NCoreon sincs fent. Mintha nem is létezne, pedig létezik.
2021. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az, olyan érzése van tőle az embernek, mintha nem létezne, pedig adták régebb a Cartoon Networkon (Totál Dráma:The Ridonculous Race), a Megamaxon és az M2-n (Kaja-kalandok).
2021. ápr. 14. 15:03
 5/5 Zsiráf40 ***** válasza:
2022. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!