Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az indiános film?

Melyik ez az indiános film?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem lesz túl konkrét a leírás de már napok óta ezen töröm a fejem, szóval ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönöm!


Kb. 2010-ben láttam ezt a filmet, szóval biztos hogy az előtti, sőt, szerintem jóval azelőtt készülhetett. Indiánok és amerikai katonák vannak benne, ha jól emlékszem. Van egy-két durva jelenet benne az indiánok részéről. Az indiánokon sötét kalap volt, kicsit ilyen cilinderes (nagy volt a felső része és a karimája keskeny volt)


Bocsi, kb 11 évesen láttam, és már nem nagyon emlékszem, csak arra, hogy jó volt, és tetszett, és most kicsit nagyobb fejjel szívesen megnézném újra.


Előre is köszi a segítséget, legyen szép napotok!



#film #indián #indián filmek #western filmek
2021. jan. 24. 11:49
 1/1 anonim válasza:
Geronimo, az amerikai legenda?
2022. febr. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!