Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mozikban miért árulnak...

A mozikban miért árulnak hangos kajákat a filmhez?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 14:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Zsíroskenyér hagymával??? Én elmúltam 50 éves, 30 évvel ezelőtt sokat jártam moziba, de perecen (és később popcornon) kívül más étellel nem találkoztam, pláne nem hagymával..
2021. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagybáttyám mesélte... ők azt ettek moziba xD
2021. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Katonaságban legfeljebb!
2021. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha nem csámcsogsz, nem hangos.
2021. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NigelB ***** válasza:
100%
Minek enni bármit is? Nem lehet kibírni másfél órát? Színházban, vagy iskolában az órán sem zabálnak. Ez csak egy elterjedt hülye szokás. A mozinak meg jó üzlet.
2021. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Otthon is eszel filmnézésnél, nem?
2021. jan. 29. 08:04
 17/20 anonim ***** válasza:
15: rég jártál iskolában! Manapság óra közben is evészet-ivászat van, kivéve persze, ha a tanár kifejezetten meg nem tiltja. Legalábbis középiskolában ez a helyzet.
2021. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Meg vannak olyan betegségben szenvedő élőlények is, akiknek létszükséglet, hogy egyenek óránként!
2021. jan. 29. 08:41
 19/20 Hozé don Padrafos válasza:
Szerintem azért, hogy ne legyen tökéletes az élmény, és később vedd meg BluRay-en is a filmet, meg vegyél hozzá milliós házimozit, hogy átélhesd a részleteket otthon a hangszigetelt szobádban. Mellesleg én egyedül szoktam moziba menni, és akkor a film miatt megyek, mert régóta vártam a megjelenését, és nem azért megyek, hogy elb-sszam az időt. 2-3 szem keksszel, meg negróval elvagyok 2 órán át, mert leköt a film, és nem tudok közben enni. Ha meg mégis unalmas, akkor kár végigülni. Ha eszem, arra inni kell, attól meg pisilni kell, máris lemaradok a lényegről. Zavarni szokott, ha tortillát recsegtetnek, meg kicsurgatják a szószt a mellettem ülők, és végig azt a szagot érzem. Az is bosszant, ha 20 centis tablettel full fényerőn chatelnek, facebookoznak film közben. Tudnám, mi a fenének ül be az ilyen a filmre. Nézze meg az eszközén a pláza wc-jében. Úgy szoktam helyet foglalni interneten, hogy mindig páratlan számú szék maradjon a két oldalamon. Sokan párban mennek, és így mindig marad egy gap. Volt, hogy befoglaltam két plusz szingli helyet mellém, amit a határidő előtt visszamondtam, és addig egy-egy pár jegyet vett a 2-vel távolabbi székekre , és így két foghíj is volt, még ki is nyújtózhattam! Várom már, hogy lemenjen a covid, azóta csak TV-zek.
2021. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert ezt megveszik az emberek, és egyébként mivel iszonyúan hangosak a mozik, azt gondolják, ez senkit nem zavar. Ami nincs így, épp ezért akkor kell megnézni moziban egy filmet, amikor már utolsó pár alkalommal adják, és kevesebben vannak a teremben. Én is utálom a csörgést közben, de azért hallani éppen lehet tőle.
2021. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!