Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Witcher sorozatban az...

A Witcher sorozatban az epizódok, sőt azon belül is a jelenetek miért összevissza vannak?

Figyelt kérdés
Már az évad felénél tartok, és rohadt idegesítő, hogy nem hogy minden rész, de kb. minden jelenet más helyen és időben játszódik, összevissza halad a cselekmény, ennek mi értelme? Szerencsekeréken pörgették ki a sorrendet? Nem lehetett volna lineárisan leadni? Mi változott volna?

2021. jan. 25. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nincsenek összevissza. Megvan a logikája.
2021. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem össze-vissza van, csak három idővonalon fut. Ciri történetszála nagyjából két hetet ölel fel; Geralté egy pár évtizedet; Yenneferé közel száz évet. Ha magadtól ennyire nem tudod megérteni, vannak a neten timeline-ok hozzá - csak angolul, mondjuk.
2021. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A sorrenddel nincs baj, csak az időugrásoknál a sarokban szövegként megemlíthették volna az évszámot.
2021. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Minek? Én örülök, hogy nem a leghülyébb nézőkhöz igazítva csináltak mindent. Akkor minden a szánkba lett volna rágva, nem csak az idővonal.


Érdekes módon egy csomó mindenkinek meg sikerült érteni a vegyes kronológiát. Még én is megértettem, pedig abszolút semmit nem tudtam a Witcherről korábban - nem olvastam a könyveket, nem játszottam a játékokkal.

2021. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos en sem igazan ertettem elso nezeste, de aztan egy ilyen time line videomegnezese utan megint megneztem a sorozatot, es osszeallt a kep.

Eleg sok nezot megkavart, mert a 2.szezon mar egy idosikon fog futni.

2021. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!