Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi volt a fagyaszt...

Szerintetek mi volt a fagyasztóban a Jurassic world: Krétakori tábor c. sorozaztban?

Figyelt kérdés

Először azt hittem a hűtés nem fagyasztás lesz, hanem valami hűvös karám mamutoknak. De ilyesmit talán nem spoilerezne el a sorozat a Dominion előtt.

Viszont a rendező már spoilerezett kicsit, amikor leleplezte a lystrosaurust. Szóval ez eléggé bővíti a jelöltek listáját.

Tudom, igazából bármi lehet, mert a jw kiforgathat bármilyen kinézetet az állatoknak. A Mattel játékok azt hiszem leleplezték anno a cryolophosaurust is, aminek nincsenek tüskéi, de a jw kedvéért lehet lesznek.

Én akkor csalódnék, ha indoraptor lesz. Ezt már láttuk és nem igazán volt egy nagy dobás, vagyis én így gondolom.

A Dominiont nem hiszem, hogy elspoilerezi, így onnan sem lesz semmi szerintem.



2021. jan. 26. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*sorozatban
2021. jan. 26. 13:34
 2/5 anonim válasza:
Egyesek az indoraptorra gyanakodnak. Kétlem, hiszen az indoraptor a lockwood kastélyban volt. Igaz ha az idővonalat nézzük lehetséges, hogy még a parkban kezdték el megalkotni és ugye Kenji "engedte" ki. Ebben én annyi bakit találok, hogy akkor az indoraptort akkor kellett kihozni a szigetről amikor Kéket és a többi dínót. Ebből nem tudunk meg semmit. Az lehetséges hogy van egy másik indoraptor,(egyik a kastélyban másik a szigeten, ennek nem látom értelmét) hiszen az indominusz rexből is kettő volt. Azért nem gondolom, hogy az indoraptor mivel a harmadik évad előzeteséből amit láttunk az E750-ből az kicsit sem hasonlít rá. Szerintem a készítő is tudja, hogy ez elég nagy csalódás lenne egyeseknek. (Mondjuk annyi a gond, hogy a sorozat alapból gyerekeknek készült, hogy vér és brutalitás mentesen bevonják őket a JP és a JW világába. Bár én úgy gondolom, hogy rengeteg idősebb korosztály is élvezte. Mint például én.) Összegezve szerintem az indoraptor miatt nem kell aggódnunk, szerintem egy eddig ismeretlen dinoszauruszt fogunk látni. De ez az ÉN gondolatmenetem. Semmit nem tudunk biztosra amíg ki nem jön a harmadik évad május 21-én. Addig várunk és elmélkedünk.
2021. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy új hibrid, a Scorpius rex.
2021. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 3. évad már PG besorolású. Eggyel nagyobb lett így a korhatár.
2021. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
Nagyon várom rohadjak meg
2021. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!