Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik sorozat a...

Madri00 kérdése:

Szerintetek melyik sorozat a jobb Odaát /Sulernatural/ vagy a Lucifer?

Figyelt kérdés
Ti melyiket kedvelitek jobban, melyik fogott meg, esetleg ha valami indoklást is írtok hozzá hogy miért:)

2021. jan. 26. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Odaát/Supernatural
Lucifer
54 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok választani. Én mindkettőt szeretem. Lucifer inkább komolytalan és vicces felé hajlik, odaát meg azért izgalmasabb, néha "sötétebb". A saját kategóriájukban mindkettő szuper.
2021. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettőt szeretem, de a Lucifer felé hajlok. Már legalább tízszer végignéztem, kívülről fújom az egészet. A Supernaturalt még csak egyszer ültem végig, de belátható időn belül elölről fogom kezdeni.
2021. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
32%
A Lucifer minőségben szerintem feljebb helyezkedik el. A Supernatural mintha csak tizenéves lányoknak készült volna. A Lucifer számomra (férfiként) is teljesen szerethető sorozat volt.
2021. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó.

Ugyan azt néztük?

Mindkettőt nagyon szeretem, de az, hogy az odaátot tartod tizen éves lanyoknak való sorozatnak, az fura.

Pont ez az amit a Luciferbe lanyként negatívumnak tartok, hogy eléggé lányos sori. Egy elsősorban nőknek való természetfeletti krimi sori.

Az odaát, meg szerintem egyáltalán nem tizenéves lányoknak való sori. Elég messze áll tőle.

2021. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

4-es azért a lucifer sem az aminek te gondolod... sőt pont hogy nem lányos de még csak nem is komolytalan hanem nagyon is komoly!

itt konkrétan halhatatlan lényekről van szó azaz luciferről és az angyalokról akik nos eléggé megviseltek és komoly traumáik vannak

spoiler spoiler spoiler - főleg amikor lucifer mint az ördög minden gonoszság megtestesítője végül megöli testvérét és a végén bemondja hogy még sosem ölt meg senkit de meg kellett tennie hogy megmentse a nyomozót... a sorozat eléggé egyedi és elég szépen értelmezi a dolgokat és nagyon logikusan építi a világát igen főleg humort használ hogy elrejtse a szomorú és kétségbeesett hangulatát a sorozat


színészet szempontjából a lucifer sokkal jobb tom ellis miatt akire mintha csak rá öntötték volna a szerepet

2021. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát, nem tudom. Végignéztem, de szerintem elég lányos sorozat. Pl a nővérem barátja pont ezért nem nézi, mert lányos.

De hát izlések, és pofonok.

Viszont az odaát főként az első pár évadban, hozott ijesztőbb részeket is, és az azért jóval komolyabb.

2021. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

6-os bocs de az ijesztő nem a komolyság mérvadója -.-“ amugy 15 évad után teljes mértékben bor lehúzás…

A lucifert nem tom hogyan lehet “lanyosnak” hívni

És nem is az ijesztő a mérvadója hanem a komolyság és igen van benne humor de pont hogy ez a mondanivalója lényege egy nagyon jó karikatúra - ábrázolás hogy ha lenne isten ordog akkor hogyan is nézne ki az egész

És bizony kemény kérdéseket feszenget azaz ha isten teremtett mindent akkor bizony az ordog nem lehet hatalmasabb nála sem pedig egyenlő és bizony isten teremtette őt is és minden mást azaz a gonoszt is (nem mellesleg nagyon szépen feldolgozza az abrahami vallásokat szépen utána jártak lucifer karakterének azaz az ordog itt nem gonosz hanem a szabad akarat megtestesítője maga a lázadás és hogy az ember már nem csak a jó utt képes választani hanem a rosszat is azaz a szabad akarat létezik)

2021. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!