Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bridgerton sorozatban mi a...

A Bridgerton sorozatban mi a ruhák stílusirányzatának neve?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az a stílus, de nem tudom eldönteni, nekem kicsit reneszánsznak tűnik, de nem tudom eldönteni. Légyszi ha valaki tud segítsen:)

2021. jan. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

https://www.youtube.com/watch?v=d3e8d9nErUk&t=317s


Nincs ilyen stílusirányzat, illetve a "kosztümös nem végezte el a házi feladatot és gondolta, hogy valami hasonló volt biztos" stílus, ha van ilyen. Történelmileg teljesen katyvasz az, amit hordanak és ahogyan hordják.

Ez egy teljesen fantázia stílus, ahogyan soha senki nem öltözködött.

2021. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ezekben a ruhákban minden. Barokk, klasszicista, empire és viktoriánus elemek is egyszerre.
2021. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Szia! Különböző divatok keverednek a filmben, de az 1700-as évekből valók mind. De amikben a lányok voltak azok a ruhák angolul: regency dresses. Így tudsz rákeresni esetleg. Én is utána néztem, mert nagyon tetszenek. Még azon is elgondolkodtam, hogy varrok magamnak egyet modernebb változatban, modernebb anyagból. :)
2022. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Regency dress.
márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!