Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi részes lesz szerintetek...

Mennyi részes lesz szerintetek a mr wrong sorozat? Valaki tud biztosat is esetleg?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam utánanézni, de sehol sem találtam konkrét infót róla. Az a helyzet hogy nem igazán birom a sorozatokat, főleg ha húzzák-nyúzzák mint a rétestésztát, de valamiért mégis elkezdtem nézni amikor még csak 5 része volt fent. Most meg egyre türelmetlenebbül ülök előtte, hogy mit tudnak még belerakni amitől hosszabb lesz. A cselekményszálat élvezem, de azért na....ez már majdnem olasz dráma (vagy a törökök hasonlóan drámázós típusok, csak én nem tudtam?:)) Légyszi mondjátok hogy nem lesz több évad, és nem megyünk el a századik részig. ;(

#sorozat #mrwrong #ezgi #ozgur #canyaman
2021. jan. 29. 09:42
 1/4 anonim válasza:
Én úgy láttam egy török oldalon, hogy 40 részes. Annyit láttam, hogy az utolsó rész vége valami meglepő fordulat lesz, amiből azt következtettem, hogy lesz folytatás, de lehet csak benéztem valamit, nem nagyon megy a török nyelv. :D
2021. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100 rész tuti nem lesz.

Törökországban 1 rész eleve 2 órás és ebből a sorozatból 14 rész készült.

Magyarországon 1 rész maximum 45 perc, de lehet kevesebb is, szóval 40-56 résznél nem lesz hosszabb, max ha Törökországban kitalálják, hogy valamikor csinálnak még egy részt. A szerelem íze pl eredetiben 26 részes volt ami itt 81 rész volt, már ezért se lehet 100 rész.

Ha jól becsűltem max 45 rész lesz szerintem.

2021. jan. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]

Epizódok listájában 39 rész látható, szerintem 39 részes lesz nálunk.

2021. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló én is nézegettem már a porton az epizódok listáját, de nem lehet arra hagyatkozni, mert ahogy telnek a napok mindig kibövítik. De azért köszi :)
2021. febr. 10. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!