Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan jó horror aminek...

Van olyan jó horror aminek csattanó is van a végén?

Figyelt kérdés

Vagy legalább ez az igazi elgondolkodtató fajta.


Köszönöm.


2021. jan. 29. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A horror alapja a "csattanó". Tehát a horrorok 80%-ának a végén van csattano. De ha most írunk ilyeneket, akkor számodra megöli a filmet, hiszen várni fogod a csattanót! Akkor meg mi értelme nézni?
2021. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

The mortuary collection

Igazából öt történetből áll össze, antológia film, hasonló, mint a v/h/s vagy az Adsz vagy kapsz. Van egy átívelő szál, egy lány érkezik a halottasházba, hogy jelentkezzen segédnek. A halottasházban viszont olyan halottak történetét őrzik, ami valamilyen formában kapcsolódik a helyhez.

Vannak rövidebb és hosszabb sztorik, a legfordulatosabb egyértelműen a negyedik történet, a többiben igazából nincs is akkora csattanó. De valamilyen formában mindegyik elgondolkodtató azért csattanó nélkül is.

[link]

2021. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Illetve talán a negyedik történet rövidfilmként is megtekinthető valahol, mert megtaláltam így is.

[link]

2021. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Utoljára én az Üzenet a tulvilágrólt néztem az is iylen volt.
2021. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Angyalszív
2021. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Hidden

MásVilág

A végzet őrei (2002)

2021. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fűrész (2004) (minden rész, de ez elképesztő)

Más világ (2001)

Péntek 13 (1980)

Péntek 13 5. rész (1985)

A kocka (1997)

A Fantomlakó (2004)

Sikoly (1996) (ez is valamennyire)

Alien: Covenant (2007)

Ómen (1976)

Ház a park szélén (1980)

A szalagavató fantomja (1980)

Alice, édes Alice (1976)


És egy "kakukktojás" bónusz: Ami sok, az sokk (1989)


Igazából minden horror vége alapvetően csattanó, a tárgyalás rész mikor lehullik a lepel.. Viszont ezek nem olyan értelemben vett csattanók mint például egy Hetedik vagy egy Játsz/Ma esetében. Fent írtam pár címet ahol meglepő a befejezés, vagy csak simán szerintem frenetikus, mint például a Sikoly (indítéknak egy része).

2021. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!