Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Aranyhaj sorozatba hogy-hog...

Az Aranyhaj sorozatba hogy-hogy hosszú a haja a főszereplőnek, mikor az eredeti mesében Flinn Rider levágta neki?

Figyelt kérdés
A Disney csatornára kapcsoltam és ott láttam.

2021. jan. 31. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen,és azt hogy magyarázod hogy az újságokban,a kisebb különkiadásokban a szörny(bell szerelme) még mindig szörny?

Ariel még sellő?

2021. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Magyarul: én sem értem

Mert ezek mind a sztori után játszódnak

Én sem értettem sose ha odavan irva bellhez hogy "Bell nem a külső alapján ítél"

De azért a szörny ott van megrajzolva

2021. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kis hableány sorozat Erick herceg előtt játszódik. A szépség és a szörnyeteg különkiadásai pedig az átok megtörése előtt. Lehet, hogy az Aranyhaj sorozat akkor a Flinnel közös kalandot öleli fel a hajvágás előtt?
2021. jan. 31. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Menövesztette,vagy póthajat rakatott.
2021. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem is arra gondolok

Az újságokban,én kiskoromban vetem mindig hercegnős ujságot ami 100% hogy már utána volt

De mégis..

2021. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Aranyhaj sorozat valóban később jatszódik, az első epizódokban még rövid is a haja. Később nő neki vissza és ennek fontos szerepe van a cselekmény szempontjából. Nem tudják levágni se.
2021. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
multkor véletlenül én is odakapcsoltam és tudom mi történt. a városukat valami féle különös kövek árasztották el. Aranyhaj hozzá ért az egyikhez és ettől nőtt vissza a haja. azok a kövek valami féle "hold csepp" ből jöttek létre
2021. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. 🙂
2021. febr. 5. 21:36
 9/10 anonim válasza:

az aranyhaj filmek-sorozatok sorrendje 1.aranyhaj es a nagy gubanc tehát az eredeti film 2.az örökkön örökké előtt című film 3.aranyhaj a sorozat 4.aranyhaj és az örökkön örökké

a filmben Flynn levágja a haját de amit 2.-nak írtam abban a filmben kapsz a kérdésedre választ

2022. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vinkó Márton ***** válasza:
Ha megnézed a sorozat első részét, akkor megtudod.
2023. szept. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!