Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a végitéletet...

Aki látta a végitéletet Kingtöl lát összefüggést a most zajlo eseményekkel King egy látnok lehet?LEHET tényleg eljött?És nem egy bummal ér véget hanem egy nyöszörgéssel?


2021. febr. 1. 07:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A könyvet olvastam régebben.Ha jól emlékszem a vírust szuperinfluenzaként is nevezik benne.
2021. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én csak a filmet láttam eddig elkerült a könyv nem nagyon szeretek olvasni. Youtubeon sok végitéletes video alatt olvasom a kommenteket angolul keményen hiszik az emberek hogy van összefüggés . Flu kapitány és a korona között .kb ugyanugy szabadult el .nem denevér által az tuti.
2021. febr. 1. 07:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak ugye Gikszer kapitány 1 hét alatt kipusztította a Föld 99%-át. A covid meg eddig még az 1%-át se. Na meg a King műben (ez csak a regényből derül ki, eddig még az új feldolgozásban sem említették) igazából Flagg szabadította a világra a vírust. Misztikus körítés, egészen más, mint a valóságunk.
2021. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
el kell olvasnom egyszer .ok king legtöbb filmjében vannak tetszett feletti erök pl magas füben az mondjuk tetszett .csak ugye mióta angliábol elindult a mutánsos sztori az is mééé onnan ?fura nekem már 100 millo felett a fertözésszám .10 perc hiradó után lassan nyugtatót kell bevenni .Elhiszem a virus sztorit mer van olyan barátom aki elkapta a vakcina viszont kamurály. lehet nem egy hét alatt de mondjuk 1 2 év alatt kinyirja a társdalom 10 százalékát itt a gazdasági világválság kitörnek a polgárháboruk. az már tizedelnéa népességet keményen. flagg nem tétlenkedik. egyébként pont most nézem a 7. részt azért kérdeztem .eddig nem üti meg a régit .jó de nekem hiányoznak a régi emberek .
2021. febr. 1. 08:45
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

3


Ha ezt a covidot valóban szándékosan engedték szabadon,akkor nem is az lehetett a cél,hogy mindenkit kicsináljon.És jelenleg nem is maga a vírus a legnagyobb probléma.Hanem a rá hivatkozva hozott intézkedések.Avagy:

"Nem a vírus a fegyver.A félelem az."

2021. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az 50-es évek óta számtalan filmben regényben volt szupervírus! Akkor mindenki látnok?
2021. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
oké sok filmben vannak virus dolgok de a végitéletben valahogy nagyon hasonloan ábrázolják a mostani világképet kivéve a misztikus részt. félelemben tartott nép jól irja az ötös ésmi van ha megjelenik egy olyan fanatikus is mint trash .aki elhozza a tüzet a filmis ugy ért véget egy atom robbanással .aztán nem marad élhetö rész a földön csak ausztrália mint a veszélyes jövö cimüfilmben ott iskb félévig amig el nemérte a sugárzás.
2021. febr. 1. 09:25
 8/16 anonim ***** válasza:

7: Csak Las Vegas robbant fel.

Amúgy meg mitől lenne hasonló a mostani helyzet a műbelihez? Víruskitöréskor intézkedések, és lezárások. Ennyiből ki is merült a hasonlóság.

2021. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7


Akkor lelövöm a poént.. a könyvben nem a robbanással ér véget a történet.

2021. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9: De az első film sem. Nem az a legvége.
2021. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!