Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a végitéletet...

Aki látta a végitéletet Kingtöl lát összefüggést a most zajlo eseményekkel King egy látnok lehet?LEHET tényleg eljött?És nem egy bummal ér véget hanem egy nyöszörgéssel?


2021. febr. 1. 07:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ja persze visszatérnek a korházba gyerek születik .minden fasza
2021. febr. 1. 10:25
 12/16 anonim ***** válasza:
A könyvben még utána is jön valami. De állítülag a mostani feldolgozás se azt, se az első sorozatét nem követi, egy mindkettőtől eltérő befejezés lett. Nekem már az is nagy eltérés, hogy Nadine nem ölte meg magát a Flaggel való közösülés után.
2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12/


Ha még egyszer leforgatnák,akkor abban már valószínűleg a szétfoszlott szájmaszkok és az alkoholos kézfertőtlenítők mentenék meg az emberiséget...

2021. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
a könyvben pontosan mi a vége ? mert a 4 részes nem mutatja a 10 részes még a 7.nél jár .
2021. febr. 1. 13:04
 15/16 anonim ***** válasza:

14


"Egyszerű népség. Primitívek; együgyűek; tanulatlanok. De én fel tudom használni őket.Igen, tökéletesen fel tudom használni őket.Elindult feléjük, vonalak nélküli tenyere még mindig kifelé fordítva, és egyre mosolygott.A szemében szikrázott a tüzes, őrült öröm.– A nevem Russell Faraday – mondta tiszta, tagolt hangon. – Küldetésem van.Rámeredtek, rettegve, elbűvölten.– Azért jöttem, hogy segítsek rajtatok.Térdre estek és leborultak előtte, és ahogy sötét árnya rájuk vetült, vigyora is kiszélesedett.– Azért jöttem, hogy megtanítsalak titeket, hogyan legyetek civilizáltak.– Jun-na! – zokogott a főnök az örömtől és a rémülettől. És amikor megcsókolta RussellFaraday lábát, a sötét ember nevetni kezdett. Nevetett, nevetett és nevetett.Az élet kerék, egyetlen ember sem képes sokáig fölül maradni rajta.És végül mindig ugyanarra a helyre fordul vissza."

---------------------------------

De itt a könyv:

[link]

2021. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Magyarán, a végén kiderül, hogy Flagg túlélte, egy bennszülöttek lakta területen bukkan fel, gondolom Afrikában.
2021. febr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!