Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Durva kínzós filmeket ajánlotok?

Durva kínzós filmeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most néztem újra mártírokat, mert régen láttam és elfelejtettem miről szólt. Úgyhogy vegyük ezt példának, mert sokan mondják rá, hogy a legdurvább film. Én egyaltalán nem láttam annak, úgyhogy ha van, ami durvább, az mind jöhet. Nem tudom van-e. Meg jó lenne olyan, amiben nem csak egy 10-15 perces jelenet van, hanem a film nagy része azt mutatja, hogy valakit kínoznak. Szóval jó lenne ilyen, de ha csak olyan van, ami ilyen szintű, vagy kevésbé durva, akkor az is jó. (Nincs ló, jó a szamár is) De azért ne sima shlasher legyen. Egy láncfűrésznél többet akarok látni.


Már láttam egypárat, ami eszembe jut: fűrész,cannibal holocaust, motel, groteszk, magasfeszültség, Frontier, megkínzott, a gyűjtő, nekromancia, vile, the basement... Meg volt még, csak nem jutnak eszembe.

(Tudom ezek se durvák, de hát mit csináljak, ha nem találtam durvábbat)


Az emberi százlábút, szerb filmet nem láttam. Gondolkodom rajta, de pl a szerb filmben nem tudom mennyire van kínzás. Ha csak egy kanos vadbaromról szól, aki mindenbe berakja, az nem köt le. De ha azt mondjátok, hogy egy próbát megérnek, akkor megnézem.


Mit ajánlotok, milyen filmek vannak? Nem baj, ha nem híres. Illetve, ha nincs durvább, akkor ilyen szintű?



2021. febr. 1. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eden Lake-et ajánlom. Nem az a Motel-féle slasher, másfajta kínzás van benne, és a nézőnek is odaver.
2021. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 HalkHogen ***** válasza:
100%

Unthinkable

A Halál és a Lányka

2021. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az eden laket és a az unthinkablet láttam, viszont a halál és a lánykát nem. Azt megnézem majd. :)
2021. febr. 1. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Köpök a sírodra 2.

Kezedben a döntés ( vagy Tiéd a döntés, ilyesmi címe van)

2021. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezeket is láttam. De köszi. ;)
2021. febr. 1. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Nézd meg azt a Netflixes (?) dokumentumfilmet arról a kisfiúról, akit halálra kínzott az anyja és annak a barátja. Garantálom, hogy utána máshogyan fogsz tekinteni minden horrorfilmre. Vannak benne fotók, részletesen dokumentálják min kellett keresztülmennie a gyereknek, míg egy nap addig kínozták, hogy kómába esett és meghalt. Etettek vele macskaszart is.

És ilyen nap mint nap történik, ezer meg ezer gyerekkel. Ez az igazi horror, nem a színészek művéres idétlenkedése.

A kisfiú neve Gabriel Fernandez, a sorozat címe nem jut eszembe.

2021. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnézem majd.
2021. febr. 1. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
"A Gabriel Fernandez-akta".
2021. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.:)
2021. febr. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!