Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem indul el, amikor ki...

Miért nem indul el, amikor ki van írva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rákerestem a Google-n, hogy hol van fent a The 100 című sorozat, (azaz visszatérők) és kiadja hogy Netflix.

De ha belépek a Netflixen, és beírom hogy akár the 100 vagy a visszatérők, de semmit sem ad ki.

És amikor a Google-n rányomok hogy Netflixen akarom nézni, megnyitja a Netflixet, de utána várhatok akár egy hónapot is, akkor is azt írná ki folyamatosan hogy betöltés ...

Ez miért van? Hol tudnám még esetleg nézni?

Szóismétlésért ne haragudjatok...

Köszönöm!



2021. febr. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizess elő! A Netflix csak pénzért működik sajnos.
2021. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert Magyarországon szánalmasan kicsi a kínálata a Netflixnek. Amit te a Guglin látsz, az az USA-ban elérhető, nem a hazai Netflixen. Nem minden ország fér hozzá mindenhez.
2021. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ez lesz, mert elő vagyok fizetve, és a HBO-nál is ugyanez az országos folgo állt be... Köszönöm azért!
2021. febr. 1. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Át vagyunk verve, Natália!
2021. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországról is elérhető a The 100, csak nincs hozzá magyar felirat/szinkron, ezért ha magyar nyelvre van állítva a felület nem mutatja.

Ha jó angolul is, akkor állítsd át a Netflix nyelvét angolra, és már nézheted is.

2021. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!