Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem folytatják a Grace...

Miért nem folytatják a Grace klinika szinkronizálását?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13. évad 18. részéig találtam szinkronos részeket, tovább nem. Nem zavar az angol, sem a felirat, de ha valamit elkezdek nézni magyarul, nem szeretem máshogy folytatni. Érdekelne, hogy tud-e valaki erről vmt. Fogják majd folytatni a szinkronizálást vagy nem?

Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 2. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne folytatnák? Konkrétan holnap kerül adásba a 19. rész.
2021. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Pedig Maggie sokkal szimpatikusabb az eredeti hangjaval.


Riggs hangja is idetlen, Andrew-jé is..

2021. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Igazából én nem nézek tv-t szóval fogalmam se volt, hogy mi van. :D De köszönöm a választ! :)
2021. febr. 2. 14:54
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Igen tudom, láttam már őket máshol eredeti hangon, de nem szeretek magyarról angolra és fordítva váltani. :D Ez az én hülyeségem.
2021. febr. 2. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Maggie magyar hangját én is utálom. Most váltok miatta angolra pedig a többieket nagyon szeretem magyarul de az övé borzalom
2021. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

pedig Soleczki Janka jó, igaz kissé herótom lesz lassan, minden CC soris anyukának ő a hangja, bár erről talán most leszoktak. pl abishola se ő.

De ide nem illik nagyon, tök más karakter. Aggóodó, agyalós, cuki helyett egy kissé flegma, laza lett...De már mindenki fura úgy, Mer is.



(Pl Lucifer szinkronjától vagyok ki még, eleinte magyarul láttam, oké volt, jó volt, aztán amikor kénytelen voltam felirattal, azóta nem is akarom magyart.

Bár talán ez a legjobb választás, de idétlen, nem olyan...szofisztikált, mint eredeti.)

2021. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Riggs azért Chris Griffin tini hangján is idétlen
2021. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem került adásba a következő rész?
2021. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!