Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szimbolizál a zacskó az...

Bagolyány kérdése:

Mit szimbolizál a zacskó az amerikai szépség c.filmben?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már nem emlékszem,régen láttam. :(
2021. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Szerintem a Semmit.
2021. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok:Mostmár belenéztem.Szerintem azt az embert,aki csak úgy sodródik az életben,próbálkozik a jobb élet reményében,néha az érzelmei a magasban szárnyalnak,utána visszazuhan,próbálkozik tovább,majd megint föl és vissza,és csak sodródik és sodródik tovább az élete.
2021. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán a szépséget szimbolizálja. Hogy egy szél fújta zacskóban is meg lehet látni a szépet.
2021. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vírusigenlést. Maszktagadást.
2021. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 és 4 válasza egyszerre.Hogy egy ilyen sodródó,ide-oda csapódó,üres emberi élet is lehet szép, pl. a főhős élete,akiről a végére kiderül,hogy mégse olyan kisszerű elvtelen senki, mint amilyennek a film első felében látszik.
2021. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!