Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ted Bundy póló?

Ted Bundy póló?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan pólót amin rajt van Ted Bundy, nos külföldi oldalról nem akarok rendelni...viszont van online pólókészítés, és a kérdésem az lenne hogy ezt szabad tehát lehet ilyent csinálni, hogy Ted egyik képét rakom rá?

2021. febr. 2. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Elég beteg dolog, de tiltani sehol sem tiltják, tudtommal.
2021. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó és? XD attól még megcsinálok a pólót, ja és...nem baj a lesz@rom a véleményed?:D
2021. febr. 3. 17:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jópár évvel ezelőtt mikor gimiben nagyon "true crime bolond" voltam, a barátaim poénból csináltattak nekem egy Ted Bundy-s pólót. (Amúgy én utcára nem hordtam, de örültem neki)

Akármelyik pólónyomdában akármit rányomtatnak neked a pólóra, a kutyát nem érdekli.

2021. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13. Köszipacsi
2021. febr. 4. 12:21
 15/15 xendzs24 válasza:
74%
Figyi, én nem ajánlom. Az a pasas egy pszichopata volt. Igaz, itthon nem annyira ismert, de amerikában még mindig a hideg futkos az emberek hátán, ha meghallják a nevét. És megvédeném #8-ast: az áladozatai miatt lett az aki. Nem csinálhatod azt, hogy nem veszel róluk tudomást! Ráadásul semmit, az égvilágon semmit nem tudsz róla azon kívül, amit leközölt a sajtó. Nem vagy sem az anyja/apja, sem a testvére, sem a lánya, sem az exe, sem az újságírók, rendőrök, ügynökök, ügyvédek akik valóban ismerhettek egy darabot abból, ami valójában volt. Mivel magyar vagy, így még annyi közöd sincs az egészhez, mintha amerikai lennél. Ennyi erővel hordhatnád magadon Pipás Pista képét... Istenemmm🤦🤦
2021. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!