Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek/kedvelitek a...

Szeretitek/kedvelitek a sorozatbeli Hannibal Lectert?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 01:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon bírom Mads Mikkelsen-t,de Anthony Hopkins-t jobban,így nekem a filmes Hannibal Lecter jön be jobban,leszámítva a Hannibal ébredését,az a gyerek nagyon nem volt szimpatikus számomra.
2021. febr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a sorozatbeli hannibalt ismerem nincs viszonyítasi alapom a többihez de én nagyon szeretem. Titkon mindig szurkoltam neki hogy ne kapják el 😆
2021. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom.
2021. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hozzák a lehető legjobb formát,és nagyon jól játszák a szerepüket.Nekem nehéz döntenem.
2021. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ti miért gondoljátok így, de én nagyon nem szeretem Hannibal karakterét.

A színész nagyon jól alakít, de Hannibal egy vérbeli gerinctelen disznó szerintem:D

2021. febr. 5. 01:30
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
5.:Annál azért rosszabb.Ez még szép kifejezés is volt rá,amit használtál.Talán azért mert intelligens,művelt,nem pocsékolja el az áldozata testét,hanem felhasználja azt.És csak olyat öl meg aki szerinte rászolgált,van modora,tartása stb.,nem csak egy egyszerű szokványos pszichopata gyilkos,aki csupán az élvezetért öl,mert jólesik neki,vagy épp úgy hozza kedve,mert bal lábbal kelt fel,és gyűlöl mindent és mindenkit maga körül.
2021. febr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak egy kis részét eszi meg az áldozatainak, és egyáltalán nem csak olyanokat öl akik rászolgáltak, azt csak Dexter csinálja.
2021. febr. 5. 09:30
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
7.:Azt nem tudom kicsoda,nekem a Dexter-ről a Dexter laboratóriuma jut eszembe.Ki az?
2021. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7.:A sorozatban lehet volt olyan rész,már nem emlékszem rá annyira,bennem a filmek jobban megmaradtak,én abból merítkeztem,a filmekbe csak olyat öl meg aki szerinte rászolgált.
2021. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as: Ő egy olyan sorozatgyilkos, aki csak más gyilkosokat öl.
2021. febr. 5. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!