Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sokan szidják a Justice...

Sokan szidják a Justice League-et, ezen belül Flash-t, velem van a baj, ha jobban tetszik, mint a sorozatbeli?

Figyelt kérdés
A Justice League-nek nincs olyan darabja, amit ne szólnának le, de főleg Barrynél látom, hogy sokkal jobb, mint az Arrowverse-ben. Bár ez nekem onnan jön, hogy mikor elkezdtem nézni a sorozatot, nem tudtam, ki lesz a filmben, vagy hogy lesz-e egyáltalán, mert nem kutatok utána a filmeknek, nem nézek előzeteseket, de ez mindegy is, szóval akkor sem tetszett a sorozatos Flash, amikor csak őt tudtam, hogy van. Talán ezért is hagytam abba, de most újrakezdtem 3 év után, vagyis folytattam a darálást, viszont ugyanott állok, idegesít a feje.
2020. jan. 4. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem veled van a baj. A Flash sorozat az valami borzalom, logikátlan szar.
2020. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magára a karakterre gondolok. A filmben főleg az Evil Superman-jelenet miatt szidták, hogy az első támadásnál megcsúszik, a másodiknál ütni sem tud, az tényleg gáz, de nézve a figurát, hihetőbb, mint a sorozatbeli. A sorozatbeli színésznek olyan hegyes orra van, hogy legszívesebben fűrésszel vágnám át, meg idegesítő, hogy 30 évesen is 20-nak néz ki. Ezzel szemben a filmbeli Flash egy mondata alapján zsidó, de közben a BvS-es bolti mentős biztonságikamera-felvételes, hosszú hajú jelenete alapján latinónak tűnik, tehát már ebben jobb, hogy többféleképpen ki tud nézni.

Mondjuk tegyük hozzá, hogy a Flash-suit azzal az orros pánttal mindkettőn hülyén néz ki.


Amúgy Arrowverse-ben Ragman hasonlít a Justice League Flash-ére, és bár neki is hegyes az orra, mégsem idegesítő, sőt, lehetett volna ő a sorozatbeli Flash.

2020. jan. 4. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem elég jellegtelen karakter, ahogy Cyborg is. Ők ketten leginkább azért vannak hogy meglegyen a létszám, az érdekes az a másik négy hős. Azok közül is főleg Wonder Woman meg Aquaman azok akik viszik az egészet, Superman sótlan, csak a neve meg az ereje tartja fenn, Batman meg le van maradva tőlük, csak hát őt szeretik a legtöbben meg ő a legnagyobb név a színészek közül. De ő szintén szólva Wonder Woman ér valamit (mind a karakter, mind a színésznő játéka alapján), meg Momoa az akinek a beszólásai, a játéka szórakoztató, és ennyi. Flash és Cyborg nagyon háttérbe vannak szorítva és őszintén szólva annyira nem is érdekesek.
2020. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wonder Womannek könnyű vinnie, mert kb. halhatatlan, mint a marveles Thor. Aquaman elég súlytalan volt, a saját filmjében teljesedett ki, de az később volt. Ugyanez a baj a Marvelben is, hogy X halhatatlan isten, aki átutazik az űrben, Y-nak fel kell lőni a páncélt, hogy meg ne fulladjon, hogy az egyéb mentenivalóról ne beszéljek. Ez nem a film hibája, hanem az elképzelésé, hogy vannak a túlvilágiak, a techcsodák és az önmaguktól hősök. Ezeket nehéz kombinálni, hogy úgy érezzük, egyensúlyban vannak.
2020. jan. 5. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!