Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Neveletlen hercegnőben...

A Neveletlen hercegnőben szerintetek is Mia macskája a legnagyobb arc?

Figyelt kérdés
Mindig olyan "WTF" képet vág, mikor mutatják.

2021. febr. 3. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igeen
2021. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem értünk egyet, akkor le leszünk szavazva? Csak igen és igen közül lehet választani? :) Szerintem cserélj Vikikével. ;) Egyébként én is macskafan vagyok. És aki nem , azt lepontozod...?
2021. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fú, de élettelen, kötekedő vagy, kettes..... Azért is ment a zöld. Legyen egy jó napod. :) ;)
2021. febr. 3. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Drága cica kartárs, kösszenet! :) Figyu, nem kötekedésből írtam! :) Csak olvasd vissza és értelmezd, kérlek, a kérdésedet. Tényleg, mit gondoljon az, aki nem ért veled egyet, mégis válaszolna? Írja azt, hogy "a Mia cica szerintem nem nagy arc". Erre mit reagálnál? :) Hogy írja meg, mi nem tetszik benne? Ez még oké volna.


De szerintem a legtöbben tartanának attól, hogy ellenvéleményt írjanak, mert úgy van megfogalmazva a kérdésed.


Most sem kötözködésképp. Csak szeretnélek érteni.

2021. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha túl erősen fogalmaztam, nem vagy élettelen. Miért tartanának? Egyrészt ez egy anonim oldal, nem tudjuk egymásról hogy kik vagyunk, nem is tudjuk egymást bántani, másrészt pl. megírja valaki, hogy szerinte a királynő a legjobb forma, aki amúgy nekem is nagyon szimpatikus (úrias, távolságtartó stb). Nem akartam arra utalni, hogy gond lenne, ha valakinek nem a macska a kedvenc karaktere, csak szerintem olyan volt az egész filmben, mint egy troll, aki csak néz, hogy mi van, és én rajta nevettem a legnagyobbakat.
2021. febr. 3. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj. :) Tudod, én azért nem tartom amúgy szerencsésnek a megfogalmazásod, ahogy a kérdésed kiírtad, mert -bár lehet, hogy nemrég vagy ide regisztrálva és nem tapasztaltad még- tendenciózus a lepontozás az oldalon. Persze ha van rá ok, akkor rendben van.


De sokan ha kell, ha nem, lepontozgatnak válaszokat. Főleg egy ilyen megfogalmazással kiírt kérdésnél tartanak sokan -régóta idejárók- attól, hogy le leesznek pontozva pl a kérdező által, ha nem értenek vele egyet.


Nézz csak körül az oldalon. Az olyan kérdések legalább 70%ánál, amelyeknél előre választ sugall a kérdező, ez történik... De lehet, hogy a 85%ánál...


Örülök, hogy te rendes vagy. Köszi a pacsit, képzeletben viszont! :)

2021. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor én megszólalok őszintén, nem is emlékszem a macskára...annyira jelentéktelen volt számomra :/ Még most se rémlik, biztos benne volt,de nem rá figyeltem.


Én tényleg bírom a kirlynőt, nagyon menő nagymama!

És mennyire csodálom:)

2021. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!