Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Will Grahamet vagy Hannibal...

Will Grahamet vagy Hannibal Lectert kedvelitek jobban? (sorozat)

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Will
Hannibal
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Hannibal Lecter.A színész csávó aki Will Graham-et játszotta,nagyon unszimpatikus volt,idegesítő,szerencsétlen,egyszóval nagyon de nagyon rossz színészt választottak az ő szerepére.
2021. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Hannibal
2021. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Will
2021. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Hááát, nehéz kérdés.

Az a helyzet, hogy én Willel szinte 100%-osan azonosulok.

És mivel nagyon hasonlítok rá sok szempontból, így emiatt Hannibált szeretem jobban.

Vagyis ha választani kéne, hogy egy Will szerű barátom vagy Hannibál szerű barátom legyen, Hannibált választanám, mert ő tenne erősebbé.

De mivel Willel meg azonosulok, így őt is imádom, mert nem érzem egyedül magam.

Utóirat: Tudom,hogy csake gy film és a szerepek is csak színjátékok 😔

2021. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelműen Hannibal. Will is egy jól megalkotott karakter a sorozatban (is) és Hugh Dancy is nagyon jól játszik.

Viszont mind Mads Mikkelsen játéka, mind maga a karakter egy magasabb szint szerintem. Zseniális az egész sorozat amúgy :D

2021. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!