Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X-men és a fantasztikus...

Az X-men és a fantasztikus négyes filmeket megéri megnézni?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje hatalmas Marvel rajongó vagyok, és az MCU ba tartozó összes filmet láttam már vagy milliószor de az X-men és és a fantasztikus négyes filmek 'kimaradtak' az életemből.

Szerimtetek jó foilmek és megéri őket megnézni?



2021. febr. 6. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbbit nem szeretem,de utóbbit már többször is megnéztem. De hozzáteszem,hogy én nem vagyok Marvel rajongó
2021. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szuperhősfilmek iránti rajongásom az X-mennel kezdődött. Mindenképpen ajánlani tudom. Az X-men első része ráadásul az egyik, ha nem a legjobb képregényfilm volt akkoriban. Előtte nem sok jó képregényfilm volt. Mondhatni, hogy az X-men univerzum indította el ezt a képregényes dolgot, legalábbis ez volt az első, ami nagyot ment, mint a mozikban, mint az emberknél.
2021. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régebbi fantasztikus négyest igen. Az X-ment is.


Az új fantasztikus négyes film szerintem nagyon béna lett.

2021. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jók az X-Men filmek, nekem az X-Men: Az elsők a kedvencem. Nyugodtan nézd meg őket.
2021. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

A fantasztikus négyes filmek elég gagyik.

Az X-men 1-2-3 hullámzó minőségű, kicsit elavult mára. Ha értékeled a kicsit régebbi filmeket, akkor érdemes lehet, főleg az 1-2. A 3. rész... gyengébb.

Aztán, a csak Farkasra koncentráló filmekből az X-men Origins: Wolverine és a The Wolverine szerintem nagyon gyengék, viszont a Logan nagyon jó. Azt érdemes.

Aztán van a múlt idősík, amiből a First Class és a Days of Future Past sikerültek jól.

+ a Deadpool filmek is X-men, de semmi közük a többihez. Mindkettő jól sikerült eddig.


Ezeket ajánlanám:

X-men 1

X2

First Class

Days of Future Past

Logan

(Deadpool 1+2)

2021. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, mindkét esetben jobban jársz, ha a képregényeket olvasod. A F4 filmek mind rémesek és nem tettek igazságot az eredeti karaktereknek, az X-Men filmekből nagyjából csak azok a jók, amiket a #5-ös válaszoló írt.
2021. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az X-Men és a F4 esetén is a régebbi filmeket érdemes nézni, az új F4 illetve a legutóbbi X-Men film, az Új mutánsok mindkettő kritikán aluli és rettenetes. Viszont a Hugh Jackman, Halle Berry, Anna Paquin stb. féle X-Men az jó volt, ahogy az első két F4 film is szórakoztató, még ha nem is mesterművek.
2021. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!