Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a "legtörötebb"...

Szerintetek ki a "legtörötebb" Marvel karakter?

Figyelt kérdés

Mert lehet például

-fekete özvegy: kínozták gyerek korában , sosem lehetett normalis élete

-lehet thor: meghalt az anyja, apja, testvére és a még Asgard is rommá lett

-lehet Wanda: meghalt az apja, anyja, testvére , szerelme..

-lehet Bucky: őt is kínozták , és nyilván neki is meghaltak a szülei, és most a legjobb barátja is

-lehet Pepper: meghalt a szerelme a szeme láttára..


Szerintetek ki a legtöröttebb és miért?



2021. febr. 7. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Jó pár lettek volna.
2021. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
#8as. Egy gyerek sokkal jobban kiheveri. Lehet hiányozni fog neki időnként, de ezt szokja meg, így nő fel. Tapasztalat sajnos.
2021. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
#10 amúgy sztem is. Sztem. sokkal jobban összeillenek. Pl.: amikor csÓkolóztak hogy ne vegyék észre őket, akkor azt hittem hogy hagyják Bruce-t és Peggy-t és végre összejönnek, de nem történt semmi. Ez nagyon lelombozó volt.
2021. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem Wanda

Meg hal az egész családja mutánssá változtatják véletlenül kinyit egy csomó Wakandait ami miatt lesz az egyezmény emiatt szétmennek a bosszúállók bujdosik pár évet majd a szemeláttára megölik a szerelmét, porrá lesz ő is és most jön a slussz poén a csettintés után mindenki vissza kap mindenkit kivéve őt

2021. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
A legtöröttebb karakter egyértelműen Rhodey. Olyan magasról esett let hogy mindene összetört.
2021. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Oké, én vagyok az aki Thort írta az előző oldalon mint "nyertest" ebben a versenyben, de éjszaka olyan információkhoz jutottam Nebuláról és Gamoráról, a "képzésükről", hogy Nebulát raknám át a listám élére. Az egy dolog hogy kezdjük azzal hogy őt is elszakították a népétől és kiirtották a családját, az is egy dolog hogy ugye azt tudtuk hogy kínozták őt rendszeresen, de az egyik kérdésnél kiderült hogy még a mindig győztes Gamora is tele van gépi részekkel, ki van cserélve a csontváza, tüdeje, miegymás, na most akkor gondoljátok el Nebulát akit Thanos folyton megbüntetett mert veszített... Állandóan félholtra verette őt, majd kicserélte egy szervét gépire borzalmas kínok árán, majd megint félholtra verték, és így tovább, egész életében ez ment, fizikai és lelki szenvedések végtelen sora hosszú hosszú éveken át, míg végül már kb. semmi emberi nem maradt benne talán az alap szervein kívül. Aztán végre kibékülne a nővérével, ami kb. az életében az első jó dolog lenne, és először lenne valakije, erre Thanos elkapja őt, megint megkínozza majd zsarolóeszköz lesz Gamora ellen, akit utána Thanos megöl, így Nebula elveszíti az éppen visszakapott testvérét, megint nincs senkije. Aztán egyedül marad Tonyval, majdnem meghalnak, aztán mikor végre úgymond jóra fordulna a sora annyi év szenvedés után és családra találna, Thanos a múltból megint elkapja, ismét megkínozza, aztán meg kell ölnie saját magát a múltból... Basszuskulcs. Ezt még végiggondolni is iszonyatos. Ehhez képest Natasha életútja hawaii nyaralás. Nebula az egyértelmű "nyertese" ennek a nem túl hízelgő díjnak.
2021. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!