Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a "legtörötebb"...

Szerintetek ki a "legtörötebb" Marvel karakter?

Figyelt kérdés

Mert lehet például

-fekete özvegy: kínozták gyerek korában , sosem lehetett normalis élete

-lehet thor: meghalt az anyja, apja, testvére és a még Asgard is rommá lett

-lehet Wanda: meghalt az apja, anyja, testvére , szerelme..

-lehet Bucky: őt is kínozták , és nyilván neki is meghaltak a szülei, és most a legjobb barátja is

-lehet Pepper: meghalt a szerelme a szeme láttára..


Szerintetek ki a legtöröttebb és miért?



2021. febr. 7. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem Pepper
2021. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én elég nagy tétet raknák Fekete özvegyre. Az egy dolog, hogy Natashát kínozták, az más dolog, hogy nem személyként, hanem fegyverként kezelték, de amikor bejön neki egy ember, életében először normális érzései vannak, megijed és mindent kitalál, hogy ne keljen átélnie a szerelmet. Ezért nem jöttek össze Bruce-al. Arra fogta, hogy nem lehet gyereke, de ez ugye Bruce-t pont nem érdekelte. Szerintem nincs még egy ennyire törött karakter mint Natasha, aki konkrétan nem tud emberekhez kapcsolódni.

A másik Wanda, de ő inkább mentálisan törött, vagy nem tudja feldolgozni rendesen a történteket. Mind ketten iszonyat töröttek, de más-más módon

2021. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Wanda


Wandának igazából mindenkije meghalt, ráadásul ő maga is elég fiatal. Nem könnyű ilyesmit feldolgozni.

2021. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van mind hármótoknak

Még akár Peter Quill is lehet- meghalt az apja aki raláadásul megölte az edesanyját. Ráadásul még a szerelme is meghalt

(De egyébként és is fekete özvegyre raknám a voksom, ezért is ő a kedvenc karakterem mert ennyire erős volt...)

2021. febr. 7. 12:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb hős az valamennyire megtörött.


Thort érte a legtöbb tragédia a legrövidebb idő alatt, és ezekért részben felelősséget érez. Wandánál hasonló helyzetben van, és nála rájátszik, hogy jóval fiatalabb, másfelől a környezetétől is kevesebb támogatást kapott, így feldolgozni is nehezebb neki (lásd a WandaVision-t).

Valamint Nebula is könnyen idei illik, hiszen az egész élete a szenvedésről szólt és csak mostanság tűnik úgy, hogy lehet ennél jobb is.

2021. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Vadóc az x menből.
2021. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem Thor.

Vegyük sorra:

-meghalt az anyja

-meghalt az apja

-meghalt a testvére

-a másik testvéréről kiderül hogy egy vérszomjas őrült (ja és ő is meghalt)

-meghalt egy csomó barátja

-kihalt a népe

-elpusztult az otthona

-szakított vele a nője.

Mindezt pár éven belül. Enyhén szólva nem kellemes.

Natasha szoros második szerintem, teljesen örömtelen, érzelmektől mentes élet egy ilyen csajnak, szomorú. Utána Nebula és Wanda, őket se irigylem.

2021. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fekete özvegy azért nem mert ő már túllépett azon hogy gyerekkorában kínozták, Thor azért nem mert neki a rokonaival nem volt olyan érzelgős kapcsolatai, Bucky azért nem, mert sztem ezen a többiekhez képest könnyebben túl lehet lépni, és Wanda meg Pepper közül nem nagyon tudok választani, sztem inkább Pepper lánya, mert a többiek felnőttek, majd túllépnek rajta, de ő még gyerek és meghalt az apja.
2021. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
De amugy Nat és Steve sokkal jobban osszeillenek mint Nat és Bruce vagy Steve és Peggy
2021. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is ők lettek volna a legjobb páros. Furcsálltam is hogy Kapi minek ragaszkodik valakihez aki már nem is él, mikor ott volt mellette egy olyan csaj aki külsőleg-belsőleg fullos és jól összeillik vele.
2021. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!