Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe? Régóta zavar már,...

Mi a címe? Régóta zavar már, hogy nem jut eszembe egy mese amit még kicsiként láttam.2 sziámi cica volt benne(hercegnő talán)egy jó és egy rossz. Volt még benne szív alakú medál is, ami két részre tört és a két cicánál volt.

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak 2 jut eszembe ilyen cicásak,de egyik sem az.Frakk,a macskák réme (2 cica,a fehér a jobbik,a fekete a rosszabbik),Macskarisztokraták (ebben Hercegnőnek hívják az anyjukat) de csak ennyi bennük az összefüggés.
2021. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a Sailor Moon anime volt az?

Abban is, mintha lett volna két cica, az egyik fekete, a másik fehér.

Az egyik cica homlokán egy hold volt, a másikén talán csillag.

De biztosan nem sziámi cicák, szóval azt hiszem, mégsem ezt keresed.

2021. febr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jól van ez így? ***** válasza:
Zsebkutyusok
2021. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez engem is sokáig érdekelt mert kiskoromba IMÁDTAM. És ma valahogy eszembe jutott hogy az angol címe puppy in my pocket azaz zsebkutyusok ahogy az előző írta. Tudom régi kérdés dehát én rajongtam ezért a mesért szoval nem hagyhattam ki hogy leírom. :)
2023. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!