Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Gina Carano...

Mi a véleményetek Gina Carano kirúgásáról?

Figyelt kérdés
Kirúgták a tweetjei miatt a Mandalorianből és más Star Wars projektekből...

2021. febr. 12. 12:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

#1

És ez mégis, hogy jött le neked, hogy náci szimpatizáns?

2021. febr. 12. 13:01
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
Mivel elutasítja a holokausztot és a zsidókat politikai alapon elítélt embercsoportnak tartja.
2021. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasta bármelyikőtök a tweetjeit? Egyáltalán nem holokauszt tagadó, és a zsidók politikai nézeteiről sem állított semmit.

Üzenetének lényege az volt, hogy a holokausztot megelőző időszakban az állam hasonló módon uszította az embereket a zsidók ellen, mint, ahogy ma teszi a média a velük ellenkező politikai nézeteket valló emberek ellen. Sok ember vesztette el a munkáját, mert nem volt melegházasságpárti vagy nem támogatta az abortuszt vagy mert támogatta Trumpot.

Őt is azért rúgták ki mert a bal oldali médiával ellentétes állásponttal rendelkezett több kérdésben, mint például Jeffrey Epstein halála vagy a választás legalitása. Zsidó emberektől lehet tudni, köztük Ben Shapiro-tól, hogy ez a poszt egyáltalán nem volt sértő a zsidóságra és a holokausztra nézve.

Teljesen mindegy kinek miben van igaza, egy embert nem lehet kisemmizni, mert nem ért egyet progresszív, liberalista médiával.

2021. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3

Ember, miről beszélsz? Hol láttál te ilyeneket tőle? A #2-es leírta, hogy nagyjából miről van szó.

2021. febr. 12. 13:48
 5/26 A kérdező kommentje:
*4-es írta le jól
2021. febr. 12. 13:48
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy mi volt a baj Carano tweetjeivel. A szélsőbalosok az usában tényleg úgy viselkednek, mint anno a nácik és ellenségképet gyártanak mindenkiből, aki nem ért velük egyet. Ugyanilyen nácikra hajazó posztokat írogatott Pedro Pascal és sokan mások is, csak ott a republikánusokat azonosították velük és az teljesen rendben volt. Ha fordítva történik, akkor viszont nem viselik el. Kettős mérce.

Az pedig külön vicces, hogy azért transzfób vagy homofób, mert nem írta ki a pronouns-át és amikor zaklatták miatta, akkor valami vicceset írt és ezen megsértődtek. Lmao, melegként nekem is sok a twitter liberálisok baromsága és nem tartom Caranót se transzfóbnak, se homofóbnak, mert megelégelte a folyamatos zaklatást.

2021. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Azért arra kíváncsi leszek, hogy most, akik kiabálják, hogy fúj disney, meg milyen mocskok, hogy kirúgták, azok bojkottálni fogják-e a sorozatot, vagy nézik tovább. Nézni fogják, szóval nem értem, miért pattognak! Azzal, hogy tovább nézik, elfogadják a disney döntését.
2021. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%

Én nem nézek disney-t. Az ébredő erő volt az utolsó, amit megnéztem. Ez csak megerősített abban, hogy továbbra se nézzek semmit sem tőlük.

Azt viszont nem értem, hogy miért ne lenne értelme kifejteni a véleményünket? Te is próbálsz már elhallgattatni másokat, akik nem a disneyt bálványozzák?

2021. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hiányozni fog egy kicsit mert üde színfolt volt a Star Wars világában egy ilyen "verőnő". Viszont a színészi kvalitásai hagynak bőven kívánni valót maguk után, meg a karakter sem pótolhatatlan, szóval könnyeket nem fogok ejteni.


Egyébként magát az ügyet gáznak tartom, hogy egy ember a politikai véleménye miatt elveszítheti az állását (ettől függetlenül a Disney-nek minden joga megvan ahhoz, hogy csak olyan munkavállalókkal dolgozzon együtt, akik a számukra elfogadott értékeket vallják). Mellesleg a csajnak is lehetett volna kicsit több esze, tudja, hogy milyen a mai világ. Ha igazán fontos lett volna neki a szerep, akkor meghúzta volna magát.

2021. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7: Amúgy ezt a Pedro Pascal-os posztot be tudnád linkelni?
2021. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!