Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Azt hiszem brazil, de nem biztos. Egy meleg film, 2 fiú szerelméről szól és hogy lassan több lesz köztük mint barátság. A film plakátján azt hiszem az egyik fiú látható, ahogy megy a biciklijén. Van benne valami olyan, hogy a pulcsiját otthagyja véletlenül az egyikük a másiknál, a másik meg egész éjszaka azt szagolgatja. Meg talán valami zuhanyzós jelenet is van benne ami a suliban zajlik a fiú öltözőben, hogy megnézik egymást vagy nemtudom. De ebbe már nem vagyok olyan biztos. Az viszont tuti, hogy van egy lány is, ők 3-an a főszereplők, és barátok. Az egyik fiú jóban van a lánnyal, talán szerelmes is belé titokban, vagy csak barátok (ezt megint nem tudom), majd jön az az új srác a suliba, talán a lány már előtte ismerte és ő mutatja be egymásnak a fiúkat, akibe a lány eddigi barátja szeret bele először, aztán a másik fiú is beleszeret.


Jó ez így elég zagyva lett. Amiben biztos vagyok, hogy van benne egy ilyen pulcsis jelenet amiről írtam, meg van egy lány is akivel mindkét fiú jóban van. Csak a tartalmát olvastam el a wikipédián anno, magát a filmet nem láttam, ezért elég homályos az olvasottakról is az emlékem.



2021. febr. 14. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kíséri haza asszem de abban a főszereplő vak (??)
2021. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kísérj haza**
2021. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem, de nem ad ki semmit.
2021. febr. 15. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]



Rosszul emlékeztem bocsi

De ez a tippem

2021. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az! Köszi!
2021. febr. 15. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen
2021. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!