Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az időutazós film?

Melyik ez az időutazós film?

Figyelt kérdés
Van benne egy csoport felnőtt, azt hiszem egyetemi tanárok vagy kutatók. Kiderül, hogy az egyikük több ezer éves, és erről a többiek nem is tudtak, hanem valamelyikük nappalijába meséli el a pasi az egész életét, hogy minden kort megélt. Az elején nehezen hisznek neki, de végül elhiszik amit mond. És a film nagyrésze (ha nem az egész) egy nappaliban játszódik, és visszatekintünk a pasi szemével a múltba.

2021. febr. 16. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
90-es évekbeli film.
2021. febr. 16. 18:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Se nem időutazós, se nem 90-es évekbeli, de Az őslakó lesz ez.
2021. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az. Köszi, akkor rosszul emlékeztem.
2021. febr. 16. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Az őslakó, de nem időutazós..
2021. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól van na, felfogtam. Ekkora bűn, hogy rosszul emlékeztem? Az időutazóst úgy értettem, hogy visszatekint a múltba, meg az elmúlt korokba.
2021. febr. 16. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem tekint, csak beszél róluk.


Nem bűn.. jó hogy ilyen filmeket nézel újra, és nem ilyen szuperhősös szarokat.

2021. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, mint mondtam már rég láttam, meg azóta sok más filmet láttam így érthető, hogy rosszul emlékeztem. A lényeg, hogy megvan. :)
2021. febr. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!