Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Natasha fanok! Nektek miért ő...

Natasha fanok! Nektek miért ő a kedvenc karakteretek?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok , és szentem nagyon inspiráló karakter.

Egy példakép!


Fiúk részéről a ,,jó a $egge" kifejezéseket hagyjuk



2021. febr. 17. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Sőt én is tettem már ki Natashás kérdést pedig én meg férfi vagyok. xDD Szerintem van itt valami Natasha-gyűlölő és neki nem tetszik ha kérdést írnak ki róla. :D

Amúgy ezt észrevettem már itt az oldalon, hogy vannak bizonyos emberek, pl. Scarlett Johansson vagy Brie Larson akikkel kapcsolatban ha valaki feltesz egy kérdést azonnal jön legalább két hülye aki odahőbörgi hogy "Már megint te vagy az te idióta" aztán közben két teljesen más ember írta ki, és amúgy se tiltja a szabályzat hogy egy témakörben több kérdés ki legyen írva amíg nem ugyanaz a két kérdés. Amúgy se értem mi önkéntesrendőrködik, miért nem ugorja át a búsba, minek nyitja meg az ilyen kérdést. Gondolom nem tudják elfogadni hogy többen is szeretik ezeket a színésznőket vagy az általuk alakított karaktereket.

És akkor visszatérve az eredeti felvetésre: mi az hogy halomra ölte az embereket? Natasha (ahogy Tony is) igen, ölt embereket: terroristákat, orgyilkosokat meg hasonlókat. Akik a normális emberek életét fenyegették. Most ennyi erővel köpködjük meg az amerikai katonákat akik likvidálták Oszama bin Ládent? Natasháék sose öltek jó embereket, egyetlen alkalom volt, amikor VÉLETLENÜL meghaltak civilek, mert Skarlát boszi VÉLETLENÜL hibázott, miközben pont hogy embereket akart menteni - látszott is mennyire megviselte a csapatot, pedig nem szándékos volt. Sem Nat, sem Tony nem öltek meg szándékosan senki olyan embert aki nem szolgált rá. Sőt, Natasha olyannyira "halomra ölte" az embereket, hogy a saját életét adta oda azért, hogy legyen esélyük visszahozni azokat akiket Thanos kivont a forgalomból. Mindezt úgy hogy akkor és ott nem is tudhatta hogy az akció majd sikerrel jár, így lehet feleslegesen hal meg, mégis megtette, és nem hagyta hogy Clint haljon meg aki családos ember.

Vagy a kötekedő a filmeket se látta, ezt is el bírom képzelni.

Én imádom Natashát, mind a karakterét, mind pedig a színésznőt. Pont.

2021. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Szia! Én is lány vagyok és kedvenc karakterem. Szerintem hihetetlen jellemfejlődésen ment keresztül és ahogy már itt többen is írták, embereket mentett , feláldozta az életét stb.

Scarlett Johansson alapból kedvenc színésznőm szóval.

19/L

2021. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő GYÖNYÖRŰ. Nincs rajta mit ragozni.

[link]

2021. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

1. Nem utálom egyik színésznőt sem. Én is szeretem az MCU filmjeit, az összeset legalább 2x láttam. Itt nem erről van szó. De látom sikerül direkt kiforgatni az ember szavait.


Aztán jönnek a válaszok, hogy gyönyörű. És? Ennyi erővel bizonyos embereknek minden gyönyörű nő a példaképe meg a kedvenc karaktere? Ne szórkaozzunk már.


Kb 50 másik karaktert fel tudnék sorolni, akik nagyobb jellemfejlődésen vagy jellemváltozáson mentek át, mint Natasha és még jobban is ki lett feljtve.


Persze nem azt mondom, hogy ne kedveljétek, de példakép? Kicsit röhejes.


Plusz annyi, hogy ELVILEG a másik kérdező (ha ketten vannak) nem is látta a másik kérdést, de pont ugyanúgy ír és ugyanazok a kereső szavak... Érdekes.

2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14 Mert mi a gondod azzal ha valakinek azért a kedvence valaki, vagy legalábbis nyom valamennyit a latba az ha egy színésznő vagy az általa alakított karakter szép? Ez probléma? Vagy ez alapján tilos kedvelni valakit? (Amúgy ScarJo nem egy random szép nő, hanem a világ egyik legismertebb, legkedveltebb színésznője. Ergo az általa alakított karakterek értékénél sokat nyomhat a latba hogy szép.)

De az előbb meg azok ment a kötekedés, hogy miért kedveli valaki Natashát azért mert "példakép", miközben a válaszoló szerint nem is példakép... Akkor most milyen kritériumok mentén szabad szeretni egy karaktert? Vagy Natashát sehogyan se szabad szeretni?

Natasha nem ment át jellemfejlődésen? Nézd már meg mondjuk a Vasember 2-ben vagy a Tél katonájában, ahol olyan mint egy szexi terminátor, aki gyilkolja a rosszfiúkat és közben huncut poénokat durrogtat, meg nézd már meg a jelenetét a Végjákban mikor Rhodeyval beszél, ahol konkrétan elsírja magát mert a Bosszúállók a családja, illetve mennyi mindenki odaveszett. Vagy nézd meg miért nem jön össze Bruce-szal, mi annak az oka. Ha ő nem fejlődött/változott, akkor senki. Amúgy a Marvel ezt csinálta jól, a fontosabb karaktere többsége nagyon nagy fejlődésen megy át, még az olyanok is mint Nebula.

A kulcsszavakhoz meg annyit, hogy ha az MCU-s Natasháról szól egy kérdés, akkor nem a kávédarálót meg Orbán Viktort fogom a kulcsszavak közé írni, hanem nyilvánvalóan olyanokat hogy "Fekete Özvegy", "Natasha Romanoff", "Marvel" stb., szerintem más értelmes ember is így gondolkodik.

2021. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ok.
2021. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem mondanám példaképek, mert lehetetlen lenne ha ezt tenném. Inkább egy olyan/ az a karakter, akire a legjobban felnezek, és mindenkinél jobban tisztelem, nagyon sajnálom az elvesztését. Nem vagyok egy sírós típus, de barhanyszor megnezem a vígjátékot, a halálának mindig elszórt a torkom, vagy ha eszembe jót a jelenet, bárhol is vagyok.
2023. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!