Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Natasha fanok! Nektek miért ő...

Natasha fanok! Nektek miért ő a kedvenc karakteretek?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok , és szentem nagyon inspiráló karakter.

Egy példakép!


Fiúk részéről a ,,jó a $egge" kifejezéseket hagyjuk



2021. febr. 17. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Akkor hagyjuk.Pedig tényleg jó az is.Akkor legyen az,hogy jó a melle.
2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Előzőhöz:Amúgy őszintén nekem a vörös haja miatt,nem bírom a színésznőt,de vörös hajjal nagyon-nagyon szexi,nekem gyengéim a vörösek. :)
2021. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

Még hányadik ilyen kérdésed lesz?

Meg amúgy is, példakép valaki, aki halomra ölte az embereket?

2021. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

-Mert gyönyörű (igen, ki lehet ezt fejezni úgy is hogy "jó a segge", de nekem nem csak az tetszik benne, szerintem az egész lány tetőtől talpig elképesztően szép, vonzó, tökéletesen arányos és már-már egészségtelenül erős a szexuális kisugárzása)

-Mert egy esendő emberi lény akivel együtt tudsz érezni, főleg ha ismered a múltját

-Mert k.va sok mindenhez ért, kb. több mindenhez mint bárki a csapatból (most találj már még valakit aki ha kell elvezet egy repülőt, ha kell 2 km-ről szed le valakit egy pisztollyal, ha kell feltör egy orosz kémtechnológiai rendszert egy pendriveról, ha meg éppen az kell akkor lelki támaszt nyújt valakinek mikor ő magának talán még nagyobb szüksége lenne rá)

-Mert Scarlett Johanssont lehetetlen nem szeretni, egyszerűen tökéletes, külseje 11/10, színészi adottságai 10/10, emberileg 10/10. A tökeim odaadnám érte csak hogy a mosolyát láthassam élőben.

2021. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 3as! Először is ez az első ilyen kérdésem, másodszor pedig...

,,halomra ölte az embereket"..

Szerinted, Tony, Steve, Wanda vagy akárki más a bosszúállók közül nem felelős több tucat ember haláláért?

Vegyük pl Tonyt . Ő gyilkos fegyvereket gyártott de le lett róla , mert jól akart cselekedni. Natnél sincs ez nagyon másképp.

Ahogy 4es is írta, rengeteg mindenhez ért, a harcművészetek királynője volt. Egy hatalmas lelkű embernek valhatta magát. És tudod.. ha nem áldozta volna fel az életét akkor nem lett volna lélekkő a bosszúállóknál és nincs csettintés, és senki nem tér vissza.

Menthette volna a saját életét de nem tette, és szerintem ez már önmagában példaértékű, és ez csak egy dolog a sok közül. Szóval igen példakép ;)

2021. febr. 17. 23:52
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Akkor majd felnősz és kineveted saját magad, hogy korábban ezt írtad. :)

Nem vagy tisztában a példakép szó jelentésével. Meg lehet sértődni emiatt, meg lepontozni.


Amúgy meg miért hasonlítod Tonyhoz pl? Írtam én, hogy szerintem Tony példakép?


Ez egy film. Persze, hogy feláldozta magát. Akkor ennyi erővel, ha Sólyomszem áldozza fel magát, akkor most ő (is) a példaképed? Meg ha azt nézzük Tony is feláldozta magát, ő is a példaképed?

2021. febr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja és én vagyok totál idióta és ezt a kérdést nem te tetted fel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2021. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
76%
kedves 7es! Ez az én kérdésem de vádold meg szegény kérdezőt mert te ugye jobban tudod nála tuti
2021. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Kettő szinte ugyanolyan kérdés egy nap eltéréssel. Ugyanúgy beleírva, hogy lány vagyok és ugyanúgy beleírva, hogy példakép, szinte ugyanolyan hastagekkel. Én meg hülye vagyok.


De ha esetleg mégsem vagyok teljesen idióta és két külön embernek a kérdése, akkor meg minek?? Tegyétek fel ma is és holnap is.

2021. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocs h nem láttam h a 8as mikor milyen kérdést tett fel.
2021. febr. 18. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!