Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már olyan, hogy megnéztél...

Volt már olyan, hogy megnéztél egy (horror)filmet és aznap éjjel rémálmod lett tőle?

Figyelt kérdés

Sokan mondják azt, hogy ha (főleg fiatalon) megnézel egy félelmetes horrorfilmet, akkor nagy valószínűséggel rémálmod lesz azon az éjjelen.


Ez mennyire igaz?


Mert én még nem tapasztaltam ezt, noha többször néztem paráztatós filmeket.



2021. febr. 19. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem ez egyetlen egyszer fordult elő, amikor kiskoromban (olyan 5 éves lehettem) megnéztem a Jancsi és Juliskát. Utána éjjel amennyire emlékszem és inkább ahogy a szüleim elmesélték, nagyon durván ordítottam álmomban és egész éjszaka remegtem, nem is tudtam visszaaludni. Ebben csak az a vicces, hogy ez egy mesefilm, és más normál horrorfilmeket is simán néztem apámmal esténként ilyen idősen, azok pedig soha semmilyen hatással nem voltak rám a megnézésük után.
2021. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én horror filmet sose néztem viszont követtem firának a videóit. Ő egy ilyen para jelenségekkel foglalkozó youtube csatorna volt sajnos már tiltották a csatornáját firaizmus néven volt fönt. Egyik este láttam, egy nagyon ilyesztő videóját. Ezzel kapcsolatba álmodtam és hajnali 3-kor felkeltem
2021. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 vagyok, de a mai napig nem tudok megnézni egy véres-beles horrort anélkül, hogy napokig ne legyenek rémálmaim. Az kísértetes-ijesztgetőssel semmi bajom, max félek tőle a sötétben meg a hirtelen zajoktól, mint mondjuk, amikor a macska leugrik a székről a földre.


Viszont van olyan ismerősöm, aki kb. 3-4 éves korában megnézett valami ijesztő filmet - X akták talán -, és ő is ilyen éjjel sikoltozós meg bepisilős lett tőle. És nem mert egyedül bemenni a sötét szobába utána meg effélék.

2021. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer sem fordult elő az, hogy még az nap éjjel álmodtam a filmről. Maximum annyi történt, hogy később egy-egy dolog előfrodult az álmaimban is, amit valamilyen filmben láttam. Egyre emlékszek, elég fiatalon láttam az Alien: bolgyó neve halált és volt, hogy xenomorphokkal álmodtam, de igazság szerint nem voltak ijesztőek azok az álmok, pedig a film alatt féltem eléggé. Inkább ilyen sci-fi szerű menekülés volt, amire mikor felébredtem inkább érdekes álom volt, mintogy rémálom.
2021. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csalétket néztem nagyon fiatalon

(Rosszul vagyok a vértől)

És ez egy cápás film,de nagyon tetszett nem lett rémálmom


Az öngyilkos osztag nem horror de joker pofájától lett de ő sem ijesztőként csak annyi hogy benne volt az álmomban


Az Annabellet nem láttam csak magát a babát viszont rengeteg rémálmom lett tőle

Na ő az aki nekem szép ki éjjeleket okozott

De azért csak nézem ám ezeket mert érdekelnek a para sztorik

2021. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg, de tényleg rengeteg horrort láttam, viszont egyiktől sem lett soha rémálmom.
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nikolett6 válasza:

Eddig nekem sem volt rémálmom horror film után. Viszont most hétvégén elkezdtem egy Netflix sorozatot ( krimi ) Halott vagy a címe! És sajnos többször is fel ébredtem hajnalban rém álomra, szerintem itt be is fejeztem. Elég volt a 2. évad feléig nézni…

33/N

2023. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!