Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik horror filmet ajánlanát...

Melyik horror filmet ajánlanátok? Olyat keresek amitöl azért tudok éjjel aludni, de nem annyira semmilyen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

#horror #kevésbé ijesztő horror
2015. dec. 11. 20:42
1 2
 1/16 anonim válasza:

Sinister ( na jó, ez elég para film, de az alapsztori miatt elég szürreális ahhoz, hogy ne félj tőle, KIVÉVE, ha most költöztél új házba, ami feltűnően olcsó volt, és van egy könnyen befolyásolható kisgyereked, vagy tesód..:) )

Insidious: A gonosz háza ( én nagyon sokat röhögtem rajta, bár szerintem nem minden jelenetet szántak viccesnek :D )

Rítus

Köpök a sírodra ( ez nem kifejezetten horror, inkább csak simán gusztustalan, de ha nem erőszakoltál meg senkit a közelmúltban, akkor tudni fogsz tőle aludni..:) )

Démonok között ( szuperjó, bár elég f*satós )

2015. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A trancsirákat tudom ajánlani. Ha jól tudom ez egy vígjáték horror, és egyáltalán nem ijesztő: http:// www.port.hu/trancsirak_tucker_and_dale_vs_evil/pls/w/films.film_page?i_film_id=117791
2015. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A démonok között téleg jó de nem félelmetes
2015. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kösz, de a démonok között-et inkább kihagyom mert 17 éves nővérem nem tudott tőle aludni:)
2015. dec. 12. 10:51
 5/16 anonim ***** válasza:
A démonok között egyátalán nem félelmetes
2015. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

és neked akkor mi a félelmetes nagokos?


Kérdező pl. ez: The canal

2015. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azok a félelmetesek amik pl igaz storyn alapultak vagy ilyesmi.Meg a megtörténhet jellegű filmek.Olyan kéne ami para, de nem elhihető és nem "igaz"
2015. dec. 13. 09:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem a démonok között te nag okos:D
2015. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pont olyat írtam. 56%-os gyereknek meg látszik, hogy köze nincs a műfajhoz.
2015. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Közöm nincs a müfajhoz mert nem fosoam össze magam a filmtől mint te?
2015. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!