Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a John Wick...

Mi a véleményetek a John Wick filmekről?

Figyelt kérdés
Szerintem dögunalmasak, se füle se farka. Csak én gondolom így?

2021. febr. 21. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Egyet tudok érteni. Nem is értem mi ez a nagy hype körülöttük. Én meg régen azt hittem hogy ezek a szuperhős filmek, meg a tömeggyártott halálos iramban részek a legtrébb közönségfilmek, de a John Wick ebbe új távlatot tudott nyitni.
2021. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tömény akcióorgiák...Gondolkodás nélküli agykikapcsoló szórakozásra jók.
2021. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem magvas gondolatokat, sem világmegváltó dolgokat várok el tőle, de azt igen, hogy arra a másfél-két órára kikapcsolódást nyújtson az akcióimádó énemnek. Arra pedig tökéletes. Még mindig sokkal jobb, mint a kommandós verő, atomrakétákat fél kézzel megsemmisítő, soha végetnemérős halálosan röhejes iramban filmek. Kövezzetek meg, de én odavagyok a John Wick filmekért! :D
2021. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az első részt nagyon bírtam, azóta egyik álmom hogy élőben láthassak egy 1969-es Ford Mustang Boss 429-et. Az első rész nagyon tetszett, aztán kijött a 2. rész, amit elkezdtem nézni és volt jött az a jelenet amikor elkezdett egy barlangba vagy földalatti valamibe gyilkolni, elkezdtem számolni hogy hány embert öl meg és bealudtam rajta a stáblistára ébredtem csak fel.

A 3. részt azóta sem láttam, azt hallottam jó, de már nem érdekel.

2021. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra jó, ha az ember meg akar nézni egy akció filmet, nem rossz film. A történet pedig, hát ilyen tipikus akció filmes. "Elrabolták tőlem ezt és ezt, megölték ezt vagy ezt a családtagom, ismerősöm, akárkim, hát bosszút állok".
2021. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem háttérzajként berakni miközben haverokkal, vagy lakótársakkal elvagytok 10/10. Ha van valami említésre méltó akkor lehet nézni meg beszélni róla. Én az első kettőt így néztem, egyedül saját magam szórakoztatására nem biztos hogy leülnék nézni.
2021. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy azon válaszadók, akiknek nem tetszik a film, melyik korosztályt képviselik. 40-es fasziként nekem ez egy magasabb szint, de mégis valahol ugyanolyan fíling, mint amilyenekért odavoltam a 80-90- es években.
2021. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a John Wick nem is akart újat mutatni és nem is akar többnek látszani, mint ami.


A régi akciófilmek hangulatát hozza és ez nagyon sokaknak teszik, mert már ritkábban az ilyenek. Nekem sem stílusom ez, de ez a lényeg végülis.


Látványos akciójelenetek egy hangulatos világban, egy közkedvelt, de kissé elfeledett színésszel. Nosztalgia és látványorgia.


Nincs ezzel semmi baj, de a helyén kell kezelni. Sokan nagyot várnak tőle, mert népszerű lett, de ez általában nem sül el jól. Úgy kell nekiülni, hogy egy jól koreografált és akciódús filmszéria és akkor nincs csalódás és élvezhető lesz. (Ha valaki szereti az akciót)

2021. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!