Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket J R R Tolkien A Szilmarilok című könyvről?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Szerintetek érdemes belevágnom?

2012. okt. 31. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ: ha ismered a Gyűrűk Urát (olvastad vagy láttad), akkor nyugodtan nekiállhatsz, viszont ez amolyan történelemkönyv, mert rengeteg benne az évszám és hasonlók. Igazából történetek láncolata, ami Középfölde történelmét mutatja be.

Egyébként én előbb olvastam a Szilmarilokot mint a Gyűrűk Urát, de tetszett.

2012. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, és láttam a Gyűrűk Urát. Köszönöm hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. :)
2012. okt. 31. 22:03
 3/7 anonim válasza:
Igen bár rengeteg benne a név vagy helységnév, ezért a nyelvezete kicsit nehéz. Tokien egy remek teremtés tőrténetett vázol fel.Szerintem remek.
2012. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én most kezdtem el olvasni, angolul és hát mit ne mondjak, egy oldalt nem egyszer kell elolvasnom. :D De végigolvasom mert érdekel.
2012. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy elmondtad a véleményed! (vagy elmondtátok a véleményeteket:)) Azt hiszem elkezdem olvasni.
2012. nov. 16. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Én először A Hobbitot olvastam el, aztán jött a Gyűrűk Ura trilógia, majd a Befejezetlen mesék Númerorról és végül A Szilmarilok. Baromi jó. Tényleg.
2013. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már kiolvastam, és egyetértek veled. :) baromi jó volt.
2013. júl. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!