Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan, milyen sorrendben...

Hogyan, milyen sorrendben érdemes végignézni a Gyűrűk Ura/Hobbit sorozatot?

Figyelt kérdés
Szégyen gyalázat, de én az eddigi 21 évem alatt egyiket sem olvastam vagy láttam volna filmen, viszont a közeljövőben szívesen megnézném őket. Csak ahogy láttam, mindegyik legalább három órás

2021. febr. 23. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hobbit 1-3

Gyűrűk ura sorozat bővített változata

2021. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hobbitot hanyagold filmen. Semmi köze az eredeti műhöz!


a többi meg adja magát.

2021. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tavaly néztem meg először életemben, pedig idén leszek 25 éves. :D Én is az első által javasolt sorrendet javaslom, apróbb spoilerek lehetnek a Hobbitban azoknak akik semmit sem ismernek a művekből (én azért az alap dolgokat már tudtam a filmek megnézése előtt is), de semmi komoly, és szerintem történetileg élvezhető lineárisan nézve. A Gyűrűk ura meg hogy korábban készült ne zavarjon,a minősége pont ugyanolyan jó, (ha nem jobb) mint a Hobbité vizuálisan. És mindenképpen a bővítetteteket nézd ha van rá lehetőséged!
2021. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy nekünk még nem volt lehetőségünk dönteni :D Hobbit után nem biztos, hogy bevállaltam volna a Gyűrűk Urát. Pedig azt imádtam, a Hobbit, annyira nem kötött le, talán mert inkább egy nagy mese volt mint egy komoly mű.
2021. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Drágaszág ezek igazán remek karanténfilmek, szóval a hossza miatt ne aggódj. A Hobbit egyfajta előzmény, pár dolog világosabb lesz a Gyűrű film előtt. 20 évvel ezelőtt óriásit szólt a film, hatalmas élmény volt, és talán neked is epic élményt okoz.
2021. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!