Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gamora tényleg mindenben jobb...

Gamora tényleg mindenben jobb volt Nebulánál? Tényleg mindig leverte őt? Ha igen akkor Gamora miért kapott ugyanúgy kiber beültetéseket?

Figyelt kérdés

Találtam egy jó videót ami Nebulát elemezgeti (ha érdekel valakit: [link] )

És itt felmerül a kérdés hogy vajon Gamora tényleg mindig legyőzte Nebulát mikor harcoltak? Mert jogos a felvetés hogy Gamorának is vannak kibernetikus részei, csak kevesebb és nem olyan látványos mint szerencsétlen nővérének akiből egy robotot csináltak kb. De vannak az arcán pl. Gamorának is nem odavaló dolgok. (Meg ki tudja még mi alatta amit nem látunk.)

Gamora ha tényleg mindig győzött, akkor őt miért kellett büntetnie vagy "tökéletesítenie" Thanosnak? Előfordulhat hogy néha kikapott Nebulától (akár azért mert hagyta magát mivel sajnálta szegény tesóját ahogy gyötrik), vagy tényleg 10-ből 10-szer verte őt, és a beültetései neki más miatt voltak ott, más célokat szolgáltak mint a büntetés és a "szintre hozás, felturbózás"?



2021. febr. 25. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy csak akkor büntette őket ha egymás ellen vesztenek,hanem küldetések vagy -egyébb próbák elbukása miatt is.


Lehet Gamora elbukott egy-két kisebb küldetést és azért kapta a beültetéseket vagy csak önkéntes feljavítás miatt voltak ott azok a dolgok.

2021. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos könyv szerint azért vannak Gamorának is kibernetikus beépített részei mert sokszor súlyosan megsérült a Nebulával való harc közben,Thanos pedig így gyógyítóta meg illetve javította fel.
2021. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úristen... Ha ő is súlyosan megsérült, és ő nyert, akkor szegény Nebula hogy nézhetett ki ha ő volt a vesztes? Szerencsétlenek... Egyáltalán mi értelme volt őket élet-halálra harcoltatni? És ha az egyik véletlenül megöli a másikat? Vagy csak simán amaz nem bírja és belehal? Jobb lett volna leveszítenie az egyiket csak hogy a másikat kikiálthassa "jobbnak"?

Atyám... Eddig bírtam Thanost, de ez kezd változni...

2021. febr. 25. 01:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a kettő nyomorult mindig egymással kellett hogy vívjon, vagy másokkal is "mérkőztek"? Mert gondolom voltak mások is, pl. Thanos "gyermekei" vagy Korath meg ezek...
2021. febr. 25. 01:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Thanos úgy volt vele hogy mindíg félholtig harcoltatja őket aztán megszereli őket majd megint kezdik elölről.


Gamorának a szemei illetve a teljes csontváza,és a tüdeje is kibernetikus volt,illetve nanorobotok voltak a vérében ami miatt hamarabb meggyógyultak a maradék szervei.

2021. febr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úristen... Én ezekről nem tudtam, nem hallottam soha ezeket az infókat.

Ennek amúgy Thanos részéről mi értelme volt? Eleve karakteridegen tőle, mert igaz hogy gonosztevő, sőt főgonosz a szériában, de nem "pure evil", mint pl. Voldemort vagy Palpatine, láthatóan egy cél vezérli, és ezzel nem egyeztethető össze ez a borzasztó kínzás amit a saját "szeretett lányaival" művel. Nem rá vall. Meg ezen felől értelme sincs, most miért jó félholtra veretni egymással a két lányt? Ha az egyik meghal, azt már nem "rakja össze" utána... Ennek az egész harcosdinak mi volt a célja, értelme a megalázáson, fájdalmon és szenvedésen kívül? Meg abba bele se gondolt, hogy így nagyobb eséllyel fordulnak majd ellene, mintha békénhagyja őket kínzásügyileg és simán edzenek normálisan?

Ha Gamora a folyton győztes kibernetikus csontvázzal meg nanobotokkal bírt meg ilyenekkel amit írsz, akkor Nebulával mi volt? Benne volt még egyáltalán organikus? Mert ezek alapján kb mindenét kicserélte akkor, lehet még suncija se volt vagy belei... Szerencsétlen... Csodálom hogy nem lett öngyilkos inkább.

2021. febr. 25. 02:04
 7/9 anonim ***** válasza:

A Titán kissé megszállott volt, és ezért bármit hajlandó volt feláldozni. A Terv olyan fokú elhivatottságot, rátermettséget kívánt, ami mellőzte a gyengeséget, mind a fizikait, mind pedig az érzelmit.

A gyermekeit is ezen szellem szerint edzette, akár egymás ellen is. Kegyetlennek tűnhet, de az emberi test- amely igen sérülékeny- mechanikus alkatrészekkel való tökéletesítése is azt szolgálta hogy minél jobb harcosok legyenek a lányok. Ami pedig az egymás ellen való, súlyos mérkőzések kimenetelét illeti, nem egy harcművészeti képzésben, bevett formula volt. A nindzsák, szamurájok vagy az ókori Spártában pld. Persze ez az én véleményem, nem feltétlen tükrözi azt hogy igazam is van :D. Még annyit az utolsó mondatodhoz kérdező, hogy Nebula inkább volt apuka kegyeiért harcoló érzelemmentes harcigép, semmint a nőiességét sirató csajszi a pasi mágnes "suncival". (szvsz)

2021. febr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a választ, világos, bár nekem túl beteg a dolog. Az utolsó részére reagálnék: Nebula gyűlölte Thanost, kezdjük ott hogy az "apja" megölte a családját és semmi szeretetet vagy jót nem kapott tőle, csak fizikai erőszakot, lelki terrort és elnyomást, na meg válogatott kínzást dögivel. Szerintem ő legszívesebben megölte volna Thanost, csak tudta hogy nem elég erős hozzá, és azért akart neki megfelelni szerintem, hogy ne kínozza tovább, nem azért mert annyira elhivatott volt a terve iránt és a kegyeit akarta elnyerni. Csak saját magát mentette volna, már ami még maradt a valódi önmagából. Látszott sok jelenetben pl. mikor Gamorával békül vagy Mordállyal találkozik, esetleg mikor Tonyval haldokolnak odafönn, hogy nem teljesen érzéketlen amúgy, de szerintem ezt is ösztönösen elnyomta magában, mert ugye az is fekete pont Thanosnál ha bármiféle (akár boldog, akár fájdalmas) érzést kimutat - örülnie amúgy se volt sok mindennek szerencsétlennek, a fájdalmát meg jó okkal temette el, különben még többet kap belőle ha Thanos látja hogy gyenge és kivan. Ő nagyon megszívta. A sunciját szerintem szegény azt se tudta mire való, már ha még megvolt neki, de nem is hiszem hogy gondolta volna magáról hogy bárkinek kellhet "olyan" értelemben a férfiak közül - amit amúgy én nem zárnék ki teljesen. De az is teljesen nyilvánvaló hogy Thanos azt se tűrte volna meg a lányaitól hogy pasizzanak. Gondolom ha kiderült volna ilyesmi, ők mennek szokás szerint a kínpadra, a lovagnak meg a feje porba hull. Szóval lehet a lelkének NAGYON a mélyén vágyott ő is emberi dolgokra, csak nem mutatta, mert nem volt szabad. Így is kínozták eleget. Rohadt kíváncsi leszek pont ezért a Galaxis őrzői 3-ra, most hogy Thanos terrorja végleg véget ért, Nebula pedig úgymond "becsatlakozott" valahová, mennyivel lesz emberibb, mennyivel lesz több érzése, kikkel lesz jóban. Szerintem nagyon jó karakter akivel nagyon együtt lehet érezni (és annyira nem is rossz kopasz félrobot létére amúgy).
2021. febr. 26. 00:21
 9/9 anonim ***** válasza:

"most hogy Thanos terrorja végleg véget ért„


Thanos bácsit lehet visszahozza a marvel: [link]

2021. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!