Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tölti vissza a...

Miért nem tölti vissza a torrent-et a qBittorrent 4.3.3 ncore-ra?

Figyelt kérdés
seed az aktív de nem tölt vissza mindent meg próbáltam de a port valamiért zárva van!

2021. febr. 26. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fog visszatölteni, ha van kinek, és rád kapcsolódik. Ne tévesszen meg a peer oszlopban lévő szám, ők már partial seederek (nincs meg a 100% tartalom náluk, de amit letöltöttek azt már seedelik), és nem valós letöltők.

nCore tipikusan az az oldal, ahol nem tudsz visszatölteni sok mindent, ezért nincs is arányszámítás és csak arány alapú seedkötelezettség, mert szinte senki nem tudná teljesíteni.

2021. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet feltölteni, ha népszerű torrenteket folyamatosan, hónapokig, akár évekig seedben tartasz. Én amit letöltöttem soha nem törlöm a kliensből, mert miért ne seedelhetne, ha ott az anyag. Folyamatosan fut a kliens a háttérben. Így szinte folyamatosan van némi feltöltésem.
2021. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem a megfelelő klienst használod, válts az utorrent 2.2.1-re, amúgy is ez az ajánlott. A beállításokban engedélyezd a tűzfalon, és nyiss egy portot. Valami ilyesmi, de a kliens az amit írtam.
2021. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A 2.2.1 egy 10 éves kliens, rég elavult funkciókkal, meg olyanok hiányával amit a mai kliensek már régóta használnak. Nem fog változni semmi a program cseréjével. Nekem a qBittorent 4.3.3 bármilyen extra beállítás nélkül normálisan seedel, de az is csak akkor fog, ha lesz kinek.
2021. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
#4- lehet hogy elavult, de ettől még ezt ajánlják, sőt más oldalakon is. Lehet hogy passzív módban van a kérdező?
2021. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. nCore főoldali hír:

" Hír létrehozva 2 éve 50 hete:

Márciusi update

Kedves Felhasználók!

Felhívnánk figyelmeteket néhány, az utóbbi időben jelentkező problémára:

uTorrent sebezhetőség

A legnépszerűbb torrent kliensben, az uTorrentben súlyos biztonsági rést fedeztek fel, mely adataitok ellopásához, és gépetek megfertőződéséhez vezethet, ezért javasolt a kliens mielőbbi cseréje. Az uTorrent helyett a qBittorrentet (Letöltés) ajánljuk, melynek felülete nagyon hasonló, viszont sokkal megbízhatóbb."

2021. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 azt az ajánlást valaki 8 éve odaírta és azóta úgy van. Én is friss qBittorrentet használok és 175 torrentet seedelek vele folyamatosan. Szinte mindig van némi feltöltés, a sebessége a legritkább esetben megy 1 MB/s fölé, de így is felmegy napi 40-60 GB. Van ami évek óta seedben van. Egyetlen olyan torrentem van amiből egyetlen bitet se vittek azóta amióta letöltöttem.
2021. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van az infót illetően, bocsi! Viszont én még mindig ezt használom, probléma nélkül. Az biztos, hogy más oldalakon még mindig ez a kért kliens.
2021. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az itt ilyeneket kérdező embereket.

3 zárt torrent oldalt használok, de nálam az a fura ha valamiből valamennyi vissza is töltődik. :D


Az a lényeg, hogy fogyjon a seedkötelezettség.

Ha segíteni akarsz másoknak, ajánld inkább fel pár embernek, hogy telöltöd ami kell nekik, s valahogy elküldöd. (Én könyvekkel szoktam ilyet) Mert ha csak ilyen "mezei" nCore felhasználó vagy, nemigazán fog nőni az arányod.

2021. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs leech nincs seed.

De ez akkor sem filmes topic, hanem informatika.

2021. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!