Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alien Romolus trailer...

Kedves Vezető kérdése:

Az Alien Romolus trailer alatt ugyan az a hangaláfestés szól, mint pl a Tysonos időutazóban' :) ?

Figyelt kérdés

Ha igen, van ennek valami neve ? Mert már hallottam több hasonló videó alatt is ?


8mp-:

[link]


16mp-:


[link]



#zene #hangeffekt #Romulus #Alien #Alien Romolus #Hangaláfestés
máj. 18. 01:10
 1/6 A kérdező kommentje:
*a 3. ? . akart lenni.
máj. 18. 01:15
 2/6 anonim ***** válasza:
A Tyson videó alatt ott van a zene előadója és címe.
máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a motívum szerepelt a Prometheusban. ezért jelenik meg a Romulus trélerében is. A konteós videókban meg azért szerepel, mert ha nem pakolnának alá máshonnan nyúlt baljós zenét, akkor mindenki rájönne, hogy mennyire röhejesek. Régebben a Clubbed to Death volt a sláger a Mátrixból, úgy tűnik változnak az idők.
máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, tudom is hogy az egy kézikamera volt, be van linkelve a video alá, csak máshol is hallottam!

Köszönöm szépen! :)

máj. 18. 11:36
 5/6 A kérdező kommentje:
2, ja, köszönöm! valszeg a Prometheusban volt tényleg, mert valaki beírta h Darude Sandstorm, hát, az picit más :)
máj. 18. 11:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az alatt van, köszi! :)
máj. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!