Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aktuális ez az idézetet? A...

Aktuális ez az idézetet? A Dolgok széthullanak a központ már erötlen. Milyen otromba fenevad ki most hogy órája eljö vonszolja magát Betlehem felé hogy megszülessen. Yeats

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen.
2021. febr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%
Igen! Nagyonis az!
2021. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
73%
Igen, nekem is szétesett a sajtos pogácsám. Teljesen üreges volt a belseje és oda is égették.
2021. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen és valszeg az oltás lesz a fenevad bélyege, ami nélkül nem adhat el s nem vehet majd senki..
2021. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az oltás-ellenesek szedték szét azt a széthullott pogácsát... Egyszer kéne nem szájba köpni a másikat, nektek akkor is sikerült körbefertőzni az egész Hősök terét...
2021. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bocs de nem tudom ezt a pogácsás sztorit . a hösök terén sem tudom mi történt csak nagyjábol. anyit tudok hogy kiáltak az oltás ellen vagy mi fene. egyébként én sem oltatom be maga . egy olyan gerjesztett virus ellen ami ellen azok adják a vakcinát akik elinditották . inkább sok vitamint nyomok magamba . de ezt mindenki döntse el maga . nem titakozni kell hanem elérni végre hogy a kormány végre lépéseket tegyen a népirtás ellen. bár mivel valoszinüleg sok pénzt tesznek zsebre azért hogy kussoljanak kézlemhogy bekövetkezik. a magyar népességet 2030ra a mai 10 milliorol 2 millióra akarják redukálni.izraeli zsidók százezrei jönnek magyarorszgra évente ugyanisz szépe felvásárolják a magyar termöföldeket. de ez más téma ha valakit érdekel irjonprivátban és küldök videokat ezzel kapcsolatban. az idézetet azért irtam mert ed Harris mondta a végitéletben és gondolkodoba estem. Mert ha ez igy folytatodik tovább bele se merek gondolni mi vár az emberiségre. az idöseket oltják hogy teszteljék alötyit meghalnak e .most pedig a gyerekeket akarják akiknek a legellenállóbb a szervezete tulélnék nélküle is és ez már szégyen. Nem kérek olyan komikat hogy kamu virus minek rettegsz meg hasonlok .elkaptam én is tuléltem sok ismerösöm elkapta tulélte .rokonom belehalt szoval hiszek a virusban de az olyan oltásban amiben azt sem tudjuk mi van és senki nemvállalja érte a felelösséget még a gyártó sem na az már sok. a kinai meg kb 50 százalákos esélyel véd de attolmég fertözös kb 2 variáció ellen. de lehet meg is betegszel töle. tegnap olvastam erröl. ami nagyrbecsült kormányunk meg ezt veszi és tukmálja a népre. Aztmeg hogy Viktor király azzal oltatta magát el ne hidje senki placebot kapott .
2021. márc. 2. 06:30
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

"el ne hidje senki"

De annak se higgyen senki, aki annyit se tud leírni helyesen, hogy higgye...

2021. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a helyesbitést kedves irásoktató barátom. hidd el .hinni tudni kell. tényleg ez a legnagyobb bajod korán reggel mert valaki elir valamit vagy nem a paraszt módon ir le valmit?????? el ne higyje senki . te meg higgyééé amit akarsz .
2021. márc. 2. 06:45
 9/13 A kérdező kommentje:
tessék kinai vakcina [link]
2021. márc. 2. 06:54
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező! A vírus tagadhatatlan módon létezik. Ennek ellenére az oltás-ellenesek, a szabadságukat akarók és a vírustagadók közösen elmentek tüntetni, egymás szájába beleállva, akár maszk nélkül. És mind ez legitimizálva van. Undorító. Utána lehet nézni, milyen hosszútávú mellékhatásai vannak a vakcinának.
2021. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!