Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aktuális ez az idézetet? A...

Aktuális ez az idézetet? A Dolgok széthullanak a központ már erötlen. Milyen otromba fenevad ki most hogy órája eljö vonszolja magát Betlehem felé hogy megszülessen. Yeats

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 01:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem a vakcinára gondoltam, de annak is utána lehet nézni, mert nincsen semmilyen! :D Ezzel szemben a vírusnak... Tönkre teszi az érrendszert, a tüdőt, a kötőszöveteket... Nem játék. És nem azt mondom, hogy szaladjunk oltásért, csak legalább vigyázzunk magunkra és egymásra, ne pedig infantilis módon fejjel a falnak szaladjunk.
2021. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na pont ez lenne a dolog lényege a hösök terés sztori kimaradt .annyit láttam hogy Gödény doki felszolalt d már meg oda se figyelek a hiradora a tvt is akkor kapcsolom be ha codozni akarok ettöl néphülyitöl már fáj az ember feje. Cili néni azt se tudja melyik bolygon van. külföldön élö ismerösem sokszor mondják hogy sokkal rosszabb ott mint magyarországon .a kis2500 lelkes falunkba tavaly ota kb 5 német család költözött hosszabb idöre. mert ugye itt még jobb a helyzet.sokszor arra gondolok ennyi erövel már falhoz is állithatnák lassan az embert és lelöhetnék. oltják az idöseket kitudja mivel most meg már a gyerekeket akarják ugy látom a németek nem véletlenül tüntettek az utcán a rendörökkel karöltve . a spanyoloknál meg polgárháboru . itt meg 120 feljelentés gödény doki ellen pedig biztosan jót akar csak a mod nem megfelelö .kiváncsi vagyok Március 15.ére mennyi ember fog megmozdulni és tüntetni.
2021. márc. 2. 07:33
 13/13 anonim ***** válasza:

"higyje"

Kár beléd a szó...

2021. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!