Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Birmingham bandája (Peaky...

Birmingham bandája (Peaky blinders) sorozathoz nem terveznek szinkront a 3-5 évadhoz?

Figyelt kérdés
Csak az első két évadot találtam meg magyarul. Nem is lesz folytatva, vagy csak nem találom? És ha lehet kerüljenek a "SzInKrOn CsAk ElSzArJ@" mániakus emberkék

2021. febr. 28. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez azon kevés sorozatok közé tartozik, amit tényleg nem érdemes szinkronnal nézni.
2021. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszem, hogy lesz. Egyetértek #1-essel, ez annyira művészi sorozat, hogy mindenképp eredeti hanggal nézném, mégha nem is tudnék angolul, akkor is.
2021. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kinek hogy, én akkor élvezem ha nem kell felirat miatt, folyamatosan a képernyő alját nézni. Főleg, hogy a magyarok jó szinkronokat csinálnak, élvezhető a párbeszéd és karakteresek a hangok, nem úgy mint sok más ország ráolvasós "szinkronja"
2021. febr. 28. 14:29
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez tény, hogy jók a magyar szinkronok, viszont ennél a sorozatnál nem lehet megverni az eredetit, az is tény. :D


Mindegy is, ha lesz is szinkron, nem mostanában, de szerintem nem lesz.

2021. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Szerintem is jobb az eredeti nyelv, de a kérdés jogos, nekem például van ismerősöm aki nem tud angolul és nem élvezné a sorozatot úgy hogy felirat van rajta.

Amennyire tudom az első két évadot még 2015 körül az évadok megjelenése után nem sokkal szinkronizálták. Azóta bőven lett volna idejük a többit is megcsinálni, ha eddig nem tették, arra tippelek, hogy úgy döntöttek nem éri meg. Azért én is remélem hogy lesz szinkron.

2021. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én már végignéztem igy már tök mindegy de valóban jobb lenne szinkronnal, csak megfájdul az ember szeme a folyamatos szövegre fókuszálás miatt, se nasi se semmi nem lehet közbe mert lemaradsz az olvasással. De mivel érdekelt kénytelen voltam így, végülis jobb mintha még magyar felirat se lenne
2021. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyes.. Komolyan beszélsz? 5 évig tanultam angolt felsőfokon.. és kb én se értem mi az istent vartyognak ezek a torokgyulladásos britek :DD aki minden szót megért az nagy zseni! még én is kerestem volna magyar szinkront.. azért vagyok itt.

24/f

2022. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még angol feliratost se találni -.- legalább az lenne.. úgy meglennék.
2022. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
azért nem érted mert hulladék amerikai angolt tanultál, én skóciában tanultam meg angolul a 0-ról és tökéletesen értem közben a nagynéném 50 éve az usa-ban él és azt semértette meg hogy kér e bevásárló szatyrot mert amerikai angolt beszél ami egy szar tele szlenggel
2023. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
9-es, köszi, nagy segítség ez nekünk, akik hulladék amerikai angolt tanultunk, így már egyből értjük a brit szöveget
2023. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!