Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valahol lehet javasolni a...

Valahol lehet javasolni a Netflixnek hogy melyik sorozatokat/filmeket szinkronizálják le?

Figyelt kérdés
Oldalra gondolok leginkább.

2021. febr. 28. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azért fognak a szinkron mellett dönteni, mert Janicsák Döncike ír nekik egy e-mailt.
2021. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy ötlet.
2021. márc. 1. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalról vagy felületről én nem tudok, és szerintem nem is létezik. Viszont valószínűnek tartom, hogy megvannak a módszereik arra, hogy valahogy mégis "felmérjék" az igényeket. Például el tudom képzelni, hogy nem nagyon gondolkoznak szinkronban, ha egy film/sorozat felirattal is elég nézett. Illetve ha mondjuk egy több éves filmről/sorozatról van szó, amit annak idején nem szinkronizált le senki a magyar piac számára, akkor nem fog a Netflix több év után szinkront készíteni, mert úgy gondolhatják, hogy nincs rá igény. Hogy az új dolgok esetében mi alapján döntenek, arról végképp nincs infóm, de biztos arra is van módszerük (pl. demográfiai adatok vizsgálata, eredeti/külföldi nézettségi mutatók stb.)
2021. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a külföldi sikerek alapján mérik az igényeket.

pl a stranger things sikeres volt, kapott szinkront, de pl a the society nem volt annyira sikeres, így csak feliratot kapott.

2021. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam olyan oldalról, ahol lehet javasolni filmeket a kínálatba.
2021. márc. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!