Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha lemondom a Netflixet abban...

Ha lemondom a Netflixet abban a hónapban mèg ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs időm Netflixet nézni és egy ideje már le akartam mondani, de ma mondtam csak le. Pár nap múlva kell fizetnem, de ha lemondtam akkor is le vonják a pénzt kártyámról?

2021. márc. 1. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az előfizetés azt jelenti, hogy előre fizetsz ki egy meghatározott időtartamot. Ezt a hónapot amit használsz már kifizetted az előző fordulónapon. Ez azt is jelenti, hogy ha a következő fordulónapon nem fizeted ki a havidíjat, a következő hónapra már nem fogsz előfizetni, és szünetel az előfizetésed mindaddig amíg újra nem fizetsz.


Mivel az előfizetést lemondtad, és a jelenlegi hozzáférés már ki lett fizetve múlt hónapban, nincs további teendőd és fizetendőd sem. Az előfizetésed már megszűnt, a tartalomhoz való hozzáférés pedig a fordulónapon szűnik meg, mert addig a napig fizetted ki.

2021. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt eddig nem tudtam pedig gondolhattam volna.😅😊
2021. márc. 1. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!