Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eredet (Inception) című...

Az Eredet (Inception) című filmben volt-e szerintetek logikai hiba?

Figyelt kérdés
Mivel engem teljesen letaglózott a film, ilyen jó filmet még életemben nem láttam... Nem gondoltam volna, hogy egy film lehet ilyen jó... Viszont épp az imént olvastam egy kérdésben, hogy valaki szerint sok logikai hiba volt az Eredetben. Szerintem eleve fel se fogta a film részleteit, azért mond ilyen butaságokat. Ti mit gondoltok?
2010. aug. 18. 00:45
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
szerintem is nagyon jó. moziba láttam hazaérve egyből letöltöttem.. :D logikai hibát nemvettem észre :D szeretnék én is tudatosan álmodni :D
2010. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Honnét szedted le? DVDrip, vagy camos? Nekem kéne magyar szinkronnal, DVD minőségben, de arra sztem még kicsit várhatok... :)
2010. aug. 18. 01:29
 3/26 anonim válasza:
torrent... kamos magyar de jó minőség :D
2010. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ha volt is nem figyeltem, mivel így is végig kellett gondolkodni a filmet, hogy hol is vagyunk, stb. Lehet olyan mint a Gladiátor, ott volt, jól láthatóan az a gázpalack, de a film olyan lenyűgöző volt, hogy senki nem vette észre.
2010. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, a Gladiátor is nagyon jó film, viszont az a gázpalack, nem éppen logikai hiba. :) Hiba, de még milyen nagy, csak nem logikai. :) Logikai hiba alatt én azt értem, ami nem a képi megjelenítéshez kötődik konkrétan, és nem is olyanra, h az előbb rajta volt a dzseki most meg nincs, vagy hasonló, hanem hogy olyan dolgot tesznek, amivel saját szavukat cáfolják pl. stb...
2010. aug. 18. 13:46
 6/26 anonim válasza:
nem lehet h az idő? nekem úgy tünt hogy a 3. szinten nem lassult az idő
2010. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én csak annyit találtam, nem tudom hiba e.Szóval amikor a kisbusz borul, akkor a szállodában nincs gravitáció.De akkor a 3. szintem hogy van?
2010. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Mondta a filmben Cobb, hogy az egyes szintekben történő hatások csak a következő szinten érezhetőek, a kettővel lejjebbin már nem. :) Mivel ha alszol és lelöknek az ágyról az fogod álmodni, hogy zuhansz, viszont aki már a te álmodban álmodik, annak fogalma se lesz arról, hogy te zuhansz.

És a harmadik szinten érezhetően sokkal több idejük volt, mennyi mindent csináltak, miközben a 2. szinten a tag csak 5-10 percig dolozott. Ők a 3. szinten eközben legalább még fél órát elcseszekedtek, de sztem többet is. :)

2010. aug. 18. 15:43
 9/26 anonim ***** válasza:

Talán az,hogy a 4-es szinten a Japán csóka megöregedett,Leonardo meg nem.

Mondjuk a Japán előbb került oda.

2010. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
ja igen már rájöttem most néztem meg megint :D
2010. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!