Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nemrég láttam a Sithek bosszúj...

Nemrég láttam a Sithek bosszúját a tv-ben, és furcsa mert én nem erre a szinkronra emlékszek a moziból. Újraszinkronizálták vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benned hiba, csak már nem emlékeztél rá.

Csak egy szinkron készült a filmhez, az került a DVD-re is, azzal ment moziban, az lesz a bluray-en, és a tévében is azzal adják le.


A Lucasfilm elég háklis a filmjeire, nem lehet csak úgy átszinkronizálgatni egy SW-filmet :)

2011. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lehet hogy háklis, de csak arra amit nem ők csináltak. ha jól tudom az újabb verziós DVD meg BluRay lemezeken már vannak részek amiket mai technológiákkal módosítottak
2011. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Lucasfilm áll minden DVD-, BluRay-, tévé, ill. MINDEN más médiamegjelenés mögött, aminek bármilyen köze van a Star Wars-hoz, szóval ami a különféle hivatalos filmes megjelenéseket illeti, azok kivétel nélkül a Lucasfilm és ezzel együtt George Lucas tudtával és beleegyezésével történik.
2011. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden filmnek van mozi szinkrona az megy a mozikban
2016. jún. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!