Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Török SOKK csoport. Hogy...

Török SOKK csoport. Hogy tudok bejutni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy évek óta szeretnék bejutni a csoportba és fogalmam sincs ezért kivel vegyem fel a kapcsolatot. Szeretem a török sorozatokat, és ők a legjobbak. Kérlek segítsetek,hogy bejussak.

#Facebook #TörökSOKK
2021. márc. 3. 05:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Facebook csoport.
2021. márc. 3. 05:31
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Most sehogy. Én tag vagyok. Nem vesznek be újakat. Sajnos rengeteg sorozatot elkezdtek kivinni más megosztó oldalakra, sorozatbarátra jogtalanul. És ami még baj, hogy a magyar csatornák egyre több török sorinál veszik meg a szikronos vetítés jogokat, aminek a sok tag úgy örül, hogy reklámozza a fordítós csoportokat.

Pl. "De jó, hogy lesz szinkronnal, én már láttam felíratozva a török-sokk csoportban" . Emiatt a magyar csatornák felkeresik és letiltatják, megbüntetik a fordítós oldalakat.

Persze, a török csoportok is szigorúan véve ellopják a kijött eredeti részeket, de azért mégiscsak ők dolgoznak egy részen több napot a fordítással, feliratozással, feltöltéssel. És nem félórás részekről van szó, mert az eredeti török bölüm kb. 2 órás. És mindezt ingyen, munka és család mellett a szabadidejükben.

Más meg szépen letölti a kész magyarra fordítottat és felteszi sajátjaként ide-oda.

Nagyon helyes, hogy jelenleg nem lehet bekerülni. Folyik a tahok átnézése, szűrése. Türelem. Akinek nem tetszik, az megtanulhat törökül. (Nem neked szól ez kérdező, akinek nem inge... De ha más is olvassa, és nem érti a dolgokat, talán segítettem)

2021. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Tahok helyett tagok akart lenni.
2021. márc. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ha lesz felvétel valamikor, tudsz nekem szólni valahogy? Már szó szerint évek óta próbálom. Mindhiába. Engem nem érdrkel a szinkronos változat... az elrontja . A színészek annyira jók és kell a hangjuk hozzá! Sajnálom hogy megkárosítják a csoportot,de ez ellen sajnos kb semmit sem tehetnek mert ezt kiszűrni kb lehetetlen. Viszont aki meg notmális ,nem tud bejutni miattuk. 😔
2021. márc. 3. 07:17
 5/12 A kérdező kommentje:
*normális
2021. márc. 3. 07:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Én tudok törökül és tervezek a jövőben pár ismerődömmel összeállni fordítani, hogy mindenki számára elérhetőek legyenek, mert nevetséges, amit abban a csoportban művelnek.


"Más meg szépen letölti a kész magyarra fordítottat és felteszi sajátjaként ide-oda."


Sajátjaként senki nem tudja, hisz a feliraton - jó esetben-, ott van, hogy ki fordítja.

Azt pedig végképp nem értem, hogy amikor valaki fordít, miért nem arra törekszik ő maga is, hogy minél több emberhez eljusson a munkája?! Valami itt nagyon sántít.

2021. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Arra törekszik. Ezért csinál saját csoportot. Csak ugye a sok lusta ember képtelen megkeresni, megnyomni a csatlakozás gombot és válaszolni 3 kérdésre. A kész, bárhonnan nézhető sorozat elé könnyű letelepedni. Plusz, ha mindenhol fenn vannak a részek, a lustábbak, értetlenek, akik nem tudják hogyan működik egy ilyen fordítás, folyamatosan követelik a következő részt, amik nem úgy mennek, mint a tv-ben szinkronnal, hogy mindennap 6kor jön, nem értik meg, hogy idő egy újabb rész fordítása. Lehet hetente, 2 hetente jön ki az új.

Nem beszélve a sok szinkronért könyörgőnek. Ha sok oldalon kint vannak a részek, előbb-utóbb eljutnak a tv társaságokhoz, akik gondolnak egyet és megveszik a vetítési jogot. Így a fordítóknak, akik ingyen dolgoztak, kárba vész a munkájuk. Fordíts nyugodtan, de nem lesz leányálom, hidd el.

2021. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is pont arra gondoltam, hogy valami nagyon sántít ezzel a csoporttal és fordító hölgyével..


"Csak ugye a sok lusta ember képtelen megkeresni, megnyomni a csatlakozás gombot és válaszolni 3 kérdésre "

A sorozatok alatti kommentek tele vannak olyan emberekkel, akik hónapok vagy épp évek óta próbálnak bekerülni. És akinek nincs facebookja? Butácska megoldás ez minden szegmensében.

Plusz amit még kommentekben olvastam tagoktól, az önkényuralom, illetve hogy átvizsgálják és kiszórják, akiket nem tartanak megfelelőnek, olyan indokkal pl, hogy nem kommentel soha. Atyaég. Majd marad 20 ember, aki miatt ennyit fáradozik a fordító? Az emberek nagyon hálásak neki más oldalakon is, 0 IQ-val rendelkező embert pedig bárhol találsz. A szinkron miatt is felesleges aggódni, nem vészne kárba a munkája, ugyanis az emberek döntő többsége eredeti nyelven szereti nézni a sorozatokat, pláne a törököket. Semmi racionalitás nincs ebben az egészben, hacsak nem fizetnek neki a munkájáért csoporton belül.

(Btw, elég elnyomott lehet szegény a való életben, ha egy facebook csoportban éli ki az irányításmániáját és zsarnokoskodik annak tagjai felett. Csodálom, hogy még vannak, akik elviselik ezt.)

Ahogy nézni sem, úgy fordítani sem kötelező, ha ennyire problémás számára. Legalább átvenné valaki, aki tényleg az emberek szórakozásért&öröméért csinálná, nem pedig embereket verbuválna egy diktatórikus facebook csopiba.

2021. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hjaajjj, de egyetertek az elottem hozzaszolokkal.

Hanyan szeretnek pl a most futo Sen Cal Kapimit is nezni, csomo embernek ezek jelentik- foleg ebben a rossz helyzetben-, az egyetlen kis kikapcsolodast, oromot. Legundoritobb visszaelni ezzel es szandekosan megfosztani oket tole. Tuti narcisztikus szemelyisegzavara van a nonek es azon elvezkedik, hogy kepes szegenyeket megfosztani az oromuktol.

Ha csinalja, csinalja normalisan vagy menjen jatsszon uralkodonot a privat eleteben es hagyja, hogy mas normalis munkat vegezzen. Hat megis ki o, hogy hajtovadaszatot tart es kvazi atvilagitasra kesztet az amugy illegalis csoportjaban embereket? En is most olvastam rola tagoktol. Felhaborito.

Remelem megszuntetik a csoportjat az illetekesek. Forditas helyett keressen inkabb egy megfelelo szakembert. 💁🏻‍♀️

Sorry not sorry.

2021. márc. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sikerült bejutnod valahogy? Hónapok óta várok én is arra, hogy bevegyenek. :/
2021. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!