Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Igazság Ligája miért kerül...

Az Igazság Ligája miért kerül megint bemutatásra? 2017-es film...

Figyelt kérdés

Most látom hogy március 16-én (ugyan csak online a zárt mozik miatt) az Igazság Ligája film bemutatója, tudjátok a Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman féle cucc.

Ennek van valami konkrét oka? 2017-es filmről beszélünk. Ráadásul még csak annyira jó se lett, ha már mindenképpen újra vetíteni akarnak valamit, adják az első Wondr Womant vagy az Aquamant, azok jobbak lettek sokkal.

Nem értem ez most így honnan került elő és miért van új filmbemutatóként promózva? (Tudom hogy tavaly pl. egy ideig ismét moziban volt a Covid alatt - amíg nyitva lehettek a mozik - a Thor Ragnarök, de azt nem vezették fel mint "új filmet".)



2021. márc. 3. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a Zack Snyder felé rendezői változat, ami elméletileg 4 órás lesz. Több extra, kivágott jelenet lesz mint annak idején a moziban leadott Joss Whedon felé verziónak.
2021. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez az eredeti rendező változata. Ha érdekel róla több infó, itt egy cikk:

[link]

Nem reklám, de pont tegnap jött velem szemben, gondoltam itt hagyom. :D

2021. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor most már ez lesz a trend, hogy nem új filmek jönnek, hanem régi filmekhez hozzáadnak két plusz jelenetet és akkor az új film?

Akkor várom hogy a Gyűrűk ura bővített változatai mikor debütálnak a moziban.

Félreértés ne essék, nincs bajom a filmmel, de most komolyan ez milyen dolog, hogy új filmként eladnak egy 4 éves filmet csak azért mert raktak bele pár új jelenetet? Ki fog ezért elmenni a moziba, és újra jegyet venni ugyanarra a filmre aminek már tudja a végét, a cselekményét, csak azért hogy lásson pár perc plusz párbeszédet?

2021. márc. 8. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted 2 és 4 óra között két jelenet van?
2021. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de a Gyűrűk Urának régóta kint van a bővített verziója, szóval gondoltam szólok hogy ne nagyon várd.
2021. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


Hidd el nagyon sok pluszt tud adni egy bővített verzió. A Gyűrűk Urának láttam a sima mozi és bővített változatot is és sok olyan dolog volt benne ami érdekes volt. Csak muszáj megvágni mert sok ember nem tud végigülni 4+ órát.

2021. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van a Gyűrűk urának bővítettje, pont azért kérdem hogy az mikor kerül moziba.

Ha meg a sok ember nem tud végigülni 4 órát, akkor minek adják ki ezt a 4 órás verziót most? Pláne úgy hogy nem is új film? Hányan fogják majd végigülni?

2021. márc. 8. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az HBO Go-n lesz a bemutató, otthon akár 2 részletben is meg tudod nézni.

Itthon moziban úgysem adják le, mert mire kinyitnak addigra aki akarja úgyis megnézni.

2021. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!